
Бежово кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
78×80×73 cм, плат
568 € / 1110,91 лв.

Черно кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
78×80×73 cм, плат
568 € / 1110,91 лв.

Бяло кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
78×80×73 cм, плат
568 € / 1110,91 лв.

Светлорозово кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
78×80×73 cм, плат
568 € / 1110,91 лв.

Кресло от плат букле в тухлен цвят Chuck – Micadoni Home
Плат
568 € / 1110,91 лв.

Светлосиво кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
Плат
568 € / 1110,91 лв.

Зелено кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
Плат
568 € / 1110,91 лв.
Светлосиво кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
История на цените
- 12.05.2026 г. - 568 € / 1110,91 лв.
- 8.05.2026 г. - 568 € / 1110,91 лв.
- 17.04.2026 г. - 503,7 € / 985,15 лв.
- 10.03.2026 г. - 503 € / 983,78 лв.
- 5.03.2026 г. - 503,7 € / 985,15 лв.
- 5.03.2026 г. - 504,05 € / 985,84 лв.
- 24.02.2026 г. - 551,68 € / 1078,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 468,93 € / 917,15 лв.
- 15.02.2026 г. - 441,34 € / 863,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 468,93 € / 917,15 лв.
- 27.01.2026 г. - 551,68 € / 1078,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 468,93 € / 917,15 лв.
- 20.01.2026 г. - 551,68 € / 1078,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 479,96 € / 938,72 лв.
- 5.12.2025 г. - 468,93 € / 917,15 лв.
- 28.11.2025 г. - 441,35 € / 863,21 лв.
- 21.11.2025 г. - 468,93 € / 917,15 лв.
- 6.11.2025 г. - 441,24 € / 862,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 511,29 € / 1000 лв.
- 29.08.2025 г. - 551,68 € / 1078,99 лв.
- 24.08.2025 г. - 474,48 € / 928 лв.
- 19.08.2025 г. - 551,68 € / 1078,99 лв.
- 18.08.2025 г. - 474,48 € / 928 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосиво кресло от плат букле Chuck – Micadoni Home
Спецификации
| Материал за фотьойли | Плат |
|---|---|
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Височина на облегалката | 36 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 72 cm |
| Дълбочина на седалката | 53 cm |
| Височина на седалката | 42 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Функции | Без крачета/въртящ се/без подлакътници |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 24 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Chuck |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Шперплат/масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% рециклирани PET влакна |
| Мартиндейл | 90000 martindale |
| Тапицерия | Now or Never 83 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Бяло кресло от плат букле Jenny – Micadoni Home
73×90×88 cм, плат
В наличност
Фотьойл Estjano-Gkri
Модерни
В наличност
Фотьойл Adria-Сиво - златисто
Модерни
В наличност
Люлеещ се стол Maxim Plus-White
Модерни, люлеещи се
В наличност
Аплик за стена Maytoni Mirax LED-White
Модерни, висока
В наличност
Разтегателен фотьойл atmosphera Elois, Кадифе, Слонова кост
В наличност
Кремаво кадифено кресло Carole - Ropez
112×73×87 cм, wingback, с поставка за крака
В наличност
Фотьойл Radial LTHR-Leuko
Кожена тапицерия, висока
В наличност
Кресло atmosphera Romi, Бял, Букле
В наличност
Фотьойл Relax Elzar II-Mpez
Модерни
В наличност
Фотьойл Estjano-Mpez
Модерни
В наличност
Фотьойл Helga-Roz
В наличност
Фотьойл Justin-Mpez
Регулируем, висока
В наличност
Бежов фотьойл с табуретка от рипсено кадифе Niko – Ropez
С поставка за крака, плат

Светлосиво кресло Noemye - Bonami Selection
88×64×88 cм, wingback, модерни

Фотьойл XL atmosphera Muzi, Кадифе, Бял
В наличност
Фотьойл Canton
Модерни, висока
В наличност
Кресло atmosphera Odilon, Бежов
Модерни
В наличност
Кресло Атлас-Бяло
Модерни
В наличност
Фотьойл Candela-Zaxari
Модерни
В наличност
Фотьойл Adria-Сиво - черно
Модерни
В наличност
Фотьойл Amelion-Gkri
В наличност
Фотьойл Atlas - бежов
Модерни
В наличност
Фотьойл Zako-Mpez
В наличност
Бежово кресло Kate – Micadoni
76×108×89 cм, плат

Фотьойл Eliza (4) парчета
Висока
В наличност
Фотьойл Irelia
Висока
В наличност
Фотьойл Hemdal-Mpez
Модерни
В наличност
Бежово кресло Bonnie – Marckeric
80×70×87 cм, плат
В наличностБезплатна доставка
Фотьойл Aron-Бежов
В наличност
Фотьойл - легло Viva Soft I-Gkri
В наличност
Кресло atmosphera Calix, Хевея - Бежов
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност




