Най-добра цена за последните 30 дни: 52,15 € / 102 лв.
История на цените
- 13.05.2026 г. - 57 € / 111,48 лв.
- 10.05.2026 г. - 57 € / 111,48 лв.
- 24.04.2026 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 21.04.2026 г. - 61,35 € / 119,99 лв.
- 17.04.2026 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 11.04.2026 г. - 49,08 € / 95,99 лв.
- 10.03.2026 г. - 55 € / 107,57 лв.
- 10.03.2026 г. - 61,35 € / 119,99 лв.
- 5.03.2026 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 5.03.2026 г. - 51,85 € / 101,41 лв.
- 3.03.2026 г. - 61 € / 119,31 лв.
- 24.02.2026 г. - 61,35 € / 119,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 16.02.2026 г. - 61,35 € / 119,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 27.01.2026 г. - 61,35 € / 119,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 21.01.2026 г. - 61,35 € / 119,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 55 € / 107,57 лв.
- 10.01.2026 г. - 56 € / 109,53 лв.
- 27.12.2025 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 9.12.2025 г. - 61,35 € / 119,99 лв.
- 8.12.2025 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 7.11.2025 г. - 53,52 € / 104,68 лв.
- 5.11.2025 г. - 54,74 € / 107,06 лв.
- 29.08.2025 г. - 58,29 € / 114,01 лв.
- 28.08.2025 г. - 50,11 € / 98,01 лв.
- 19.08.2025 г. - 58,29 € / 114,01 лв.
- 18.08.2025 г. - 50,11 € / 98,01 лв.
- 15.08.2025 г. - 48,06 € / 94 лв.
- 13.08.2025 г. - 55,73 € / 109 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав детски килим 120x170 cm Animal Safari – Hanse Home
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | Класически |
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1550 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 3.4 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/само професионално почистване/избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта/полиестер/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен/кремав |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Красиво килимче за детската стая, можеше да е малко по-меко, но иначе е прекрасно.
Купих го за внучката си и много й хареса. Удобен е и практичен, защото има къс косъм.
Красив детски килим с добро качество! 🥰 Много съм доволна.
Подобни продукти

Бежов детски килим 160x235 cm Animal Park - Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов детски килим ø 140 cm Animal Party - Hanse Home
⌀ 140 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим 160x230 cm City Living – Vitaus
160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 160x230 cm Roar like a Lion Rainbow Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Rainbow, 100x150 cm, Памук
За момичета, правоъгълно, от естествени материали
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Furry World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Marrakech, 120x170 cm, Памук
За игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим , 140 x 190 cm Hearts - Conceptum Hypnose
140×190 cм, класически, правоъгълно

Детски килим 160x235 cm Cloudy - Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Niels, 100x150cm, Памук
В наличност
Детски килим със симпатична панда Широчина: 140 см | Дължина: 200 см
За изпращане след 3 дни
Зелен и бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим atmosphera Rectangular, 80x150 cm
За игра
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 160x235 cm Double Rainbow – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим за любителите на самолети Широчина: 120 см | Дължина: 170 см
За момчета
За изпращане след 3 дни
Детски килим с мотив на оживен град Ширина: 80 см | Дължина: 150 см
За момичета
За изпращане след 3 дни
Детски килим atmosphera Flower, 120x170 cm
За игра
В наличност
Кремав детски килим 160x230 cm Walk like an Elephant Rainbow Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежово детско килимче за игра 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно

Килим atmosphera Daisy, 60x90 cm, Памук
От естествени материали, от памук
В наличност
Кремав детски килим 160x235 cm Kids Party – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Flower, 100 cm
В наличност
Светлорозовo и бежов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x120 cm Baby Butterfly – Lorena Canals
90×120 cм, за момчета, класически

Детски килим atmosphera Harlequin, 120x70 cm
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 150x240 cm Lozenge – Flair Rugs
150×240 cм, класически, правоъгълно
В наличностБезплатна доставка
Детски килим Atmosphera Lion, 90 cm
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност










