Висящо осветително тяло в бронзов цвят с метален абажур ø 36 cm Tattoo – Opviq lights
Избран вариант:Висящо осветително тяло в бронзов цвят с метален абажур ø 36 cm Tattoo – Opviq lights
История на цените
- 26.04.2026 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 20.02.2026 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 16.02.2026 г. - 49,6 € / 97,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 27.01.2026 г. - 49,6 € / 97,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 20.01.2026 г. - 49,6 € / 97,01 лв.
- 19.01.2026 г. - 43,15 € / 84,39 лв.
- 16.01.2026 г. - 43 € / 84,1 лв.
- 5.12.2025 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 28.11.2025 г. - 39,68 € / 77,61 лв.
- 14.11.2025 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 7.11.2025 г. - 44,64 € / 87,31 лв.
- 5.11.2025 г. - 45,84 € / 89,66 лв.
- 29.08.2025 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 24.08.2025 г. - 41,93 € / 82,01 лв.
- 21.08.2025 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 12.08.2025 г. - 49,6 € / 97,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Висящо осветително тяло в бронзов цвят с метален абажур ø 36 cm Tattoo – Opviq lights
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 1.15 kg |
| Диаметър на абажура | 36 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Tattoo |
| Дизайн | Glamour/модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Цвят | Бронз |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |
Подобни продукти

Черно и бежово висящо осветително тяло ø 30 cm Cone – Opviq lights
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Висящо осветително тяло в златист цвят с метален абажур ø 35 cm Nile – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Висящо осветително тяло в бронзов цвят с метален абажур ø 31 cm Chandelier – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Кафяво висящо осветително тяло Sağlam - Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 22 cm Sağlam – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 34 cm Tovar – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Метално висящо осветително тяло в меден цвят с метален абажур ø 36 cm Will – Reality
Метал, LED лампи, ключ за осветление

Висящо осветително тяло бронзово със стъклен абажур ø 30 cm Medina – Light & Living
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Черно метално висящо осветително тяло Opviq lights Vivi - Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Пендел РИНО L, черен, 1xE27
Модерни, LED лампи

Висящо осветително тяло в златист цвят с метален абажур ø 25 cm Cafu – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални

ITALUX PND-3965-2-BK - Пендел LUPUS 2xG9/25W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ретро висяща лампа златиста с бежово стъкло - Jina
Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Пендел АЛФА, патина, 1xE27

Светлокафяво висящо осветително тяло с текстилен абажур ø 35 cm Runa – Trio
Ключ за осветление, в спалнята и дневната

Черно висящо осветително тяло Cielo - Markslöjd
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл

Japandi висяща лампа черна с кафяво въже 60 см - Smilla
Скандинавски, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Висящо осветително тяло в меден цвят с метален абажур ø 30 cm Muba – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, в кухнята

Eglo 43067 - Полилей на кабел HUNNINGHAM 1xE27/60W/230V Ø 405 мм
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Черно висящо осветително тяло – Opviq lights
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Пендел 2502-PVD-FU, черен/сив, 1xE27
Модерни

Матово черно LED затъмняващо се висящо осветително тяло Melita – Trio
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Пендел КАМЕЛОТ КАФЯВ - конус ø300/ø200, h=200, патина, 1xE27

Пендел ТУИСТ, ø300, черен, абажур Шинц Оранж, 1xE27

Ретро висяща лампа златиста със зелено стъкло - Jina
Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Черно висящо осветително тяло с текстилен абажур ø 30 cm Capello – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Пендел ДУОМО, махагон, 1xE27

Черно висящо осветително тяло, височина 120 cm Musa - SULION
Модерни, ключ за осветление, в кухнята
Безплатна доставка
Висяща лампа в златист цвят със стъклен абажур ø 12 cm Robin - White Label
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 50 cm Tel – Opviq lights
Метал, пластмаса, ключ за осветление
В наличност
Червено и черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 20 cm Mavia – GTV
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Сиво висящо осветително тяло ø 50 cm Plisado - Markslöjd
Ключ за осветление, скандинавски, в спалнята и дневната
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност








