


Клиентите най-често споменават
Виж отзивиНай-добра цена за последните 30 дни: 10,43 € / 20,4 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Памучни кухненски ръкавици в комплект от 2 бр. Hen House – Cooksmart ®
| Асортимент от престилки и тенджери | Комплекти |
|---|---|
| Материал на престилките | Памук |
| Тип | Кухненски ръкавици в комплект |
| Държава на произход | CN |
| Брой части | 2 бр. |
| Състав и тип материал | Памук |
| Материал | Текстил |
| Термоустойчивост | 250 °C |
| Тегло | 0.102 kg |
| Дължина | 37 cm |
| Серия | Hen House |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Пълнеж | Полиестерни влакна |
| Грижа | Пране на 30 градуса/може да се пере в пералня/не е подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Сив |
| Material | Текстил |
| Производител | Cooksmart ® |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Много дълги и здрави кухненски ръкавици, които със сигурност ще предпазят по време на домашно готвене и печене. Хубаво и качествено изпълнение с красив принт.
Много ми хареса, че са високи и защитават дори предмишницата, на външен вид наистина са красиви и изработени качествено.
красиви, големи и удобни
Те са дебели, от памук, прошити и най-важното – дълги. Това отлично предпазва предмишницата. Отлична кройка на ръкавиците, не са излишно широки.
Страхотен, добър материал, дебели и по-дълги.

Престилки, памук, за жени
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Комплекти, памук
В наличност
Кухненски ръкавици, цветя
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Комплекти, памук
В наличност
Комплекти
В наличност
Престилки, памук, за жени
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Кухненски ръкавици
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Комплекти, памук
В наличност
Престилки, памук, за жени
В наличност
Кухненски ръкавици, цветя, памук
В наличност
Комплекти, памук
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Кухненски ръкавици

Комплекти, памук
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Престилки, за жени
В наличност
Престилки, памук, за жени
В наличност
Кухненски ръкавици, цветя
В наличност
Престилки, лен, за жени
В наличност
Комплекти

Комплекти, памук
В наличност
Престилки, памук, за жени
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
В наличност
Кухненски ръкавици
В наличност
Престилки, памук, за жени
В наличност
Кухненски ръкавици, памук
За изпращане след 2 дни
Престилки

240×260 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

Метал
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Класически
В наличност
Стойки за подправки, ръчни мелнички, стъкло
В наличност
Метален лист
В наличност
137×78×68 cм
В наличност
Скари на дървени въглища, масичка за скара, решетка
В наличност
Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност