
Бежов разтегателен ъглов диван (променлив) Luki – Ropez
88×233×142 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
1376 € / 2691,22 лв.

Светлозелен разтегателен ъглов диван (променлив) Luki – Ropez
88×233×142 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
1376 € / 2691,22 лв.

Сив разтегателен ъглов диван (променлив) Luki – Ropez
88×233×142 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
1376 € / 2691,22 лв.

Бял разтегателен ъглов диван (променлив) Luki – Ropez
88×233×142 cм, ляв ъгъл, десен ъгъл, модерни
1376 € / 2691,22 лв.
Светлозелен разтегателен ъглов диван (променлив) Luki – Ropez
Размери 88×233×142 cм
НаличностВ наличност
Доставка от 54,99 € / 107,55 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 365 дни
История на цените
- 30.05.2026 г. - 1376 € / 2691,22 лв.
- 5.03.2026 г. - 1168,63 € / 2285,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 1168,75 € / 2285,88 лв.
- 24.02.2026 г. - 1374,86 € / 2688,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 1168,63 € / 2285,64 лв.
- 15.02.2026 г. - 1099,89 € / 2151,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 1168,63 € / 2285,64 лв.
- 27.01.2026 г. - 1374,86 € / 2688,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 1168,63 € / 2285,64 лв.
- 20.01.2026 г. - 1374,86 € / 2688,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 1196,13 € / 2339,43 лв.
- 5.12.2025 г. - 1168,63 € / 2285,64 лв.
- 28.11.2025 г. - 1099,89 € / 2151,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 1168,63 € / 2285,64 лв.
- 7.11.2025 г. - 1237,38 € / 2420,1 лв.
- 2.11.2025 г. - 1374,86 € / 2688,99 лв.
- 31.10.2025 г. - 962,4 € / 1882,29 лв.
- 28.10.2025 г. - 1374,86 € / 2688,99 лв.
- 25.10.2025 г. - 1182,38 € / 2312,53 лв.
- 20.10.2025 г. - 1374,86 € / 2688,99 лв.
- 14.10.2025 г. - 1182,62 € / 2313 лв.
- 9.10.2025 г. - 1099,79 € / 2151 лв.
- 10.08.2025 г. - 1308,4 € / 2559,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Добре е да знаете: размерите на отделението за съхранение са 114 x 59 x 25 cm.
Размери
| Ширина: | 233 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 142 cм |
| Височина: | 88 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Цвят | Зелен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| С крачета | Да |
| С възглавници | Да |
| Видове ъгли | Универсален ъгъл |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 21 cm |
| Височина на подлакътниците | 55 cm |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 191 cm |
| Дълбочина на седалката | 62 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 104 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 100 cm |
| Капацитет на тежестта | 500 kg |
| Тегло | 115 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix/Blue Angel/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 120x190 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/пружини |
| Серия | Luki |
| Ъгъл и форма | Променлив/десен ъгъл/ляв ъгъл/с лежанка |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/масивна бреза |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Neve 34 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Ropez |
Най-добрите продукти от Bonami

70 €
136,91 лв.
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
66 €73 €
129,08 лв.142,78 лв.
Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
В наличност
32,4 €
63,37 лв.
Кошница за пикник – Orion

58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
Диаметър
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
12,9 €
25,23 лв.
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
36 €41 €
70,41 лв.80,19 лв.
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
26,2 €
51,24 лв.
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
43 €
84,1 лв.
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм, височина, диаметър

100 €
195,58 лв.
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

14,4 €15,9 €
28,16 лв.31,1 лв.
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
78 €
152,55 лв.
Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
201 €
393,12 лв.
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
27,9 €35,2 €
54,57 лв.68,85 лв.
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
79 €
154,51 лв.
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
27 €29,9 €
52,81 лв.58,48 лв.
Комплект от 2 сиви силиконови ръкавици за фурна - Wenko
Кухненски ръкавици, комплекти, памук
В наличност
33,9 €36,9 €
66,3 лв.72,17 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
61 €
119,31 лв.
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност









