Продукти, които може да харесате
Сиво кресло Marlow – House Nordic
Размери 82×82×88 cм
История на цените
- 11.05.2026 г. - 377 € / 737,35 лв.
- 8.05.2026 г. - 377 € / 737,35 лв.
- 5.03.2026 г. - 358,11 € / 700,4 лв.
- 5.03.2026 г. - 357,85 € / 699,89 лв.
- 24.02.2026 г. - 421,3 € / 823,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 358,11 € / 700,4 лв.
- 16.02.2026 г. - 337,04 € / 659,19 лв.
- 10.01.2026 г. - 358 € / 700,19 лв.
- 27.12.2025 г. - 358,11 € / 700,4 лв.
- 12.12.2025 г. - 352,79 € / 690 лв.
- 21.11.2025 г. - 336,43 € / 658 лв.
- 6.11.2025 г. - 336,94 € / 659 лв.
- 5.11.2025 г. - 388,58 € / 760 лв.
- 15.08.2025 г. - 344,61 € / 674 лв.
- 10.08.2025 г. - 400,85 € / 783,99 лв.
Описание на продукта
Добре е да знаете: в разгънато състояние столът е с размери 193 x 82 x 26 cm.
Размери
| Ширина: | 82 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 88 cм |
| Височина: | 82 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Материал за фотьойли | Плат |
| Цвят | Сив |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Височина на облегалката | 60 cm |
| Дълбочина на седалката | 65 cm |
| Височина на седалката | 60 cm |
| Височина на крачетата | 13 cm |
| Функции | Без подлакътници/разтегаем/с крачета/с регулируем наклон |
| Тегло | 24 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 80x190 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Marlow |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивна бреза |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 20000 martindale |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | House Nordic |
Препоръчва се

286,19 €
559,74 лв.
Люлеещо се кресло LUNI кремаво
Модерни, люлеещи се, с крачета
В наличностБезплатна доставка
674 €
1318,23 лв.
Кресло в тухлен цвят Bali – Cosmopolitan Design
Плат

122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
309 €
604,35 лв.
Велурено кресло в цвят тухла Debra - Marckeric
Плат
В наличностБезплатна доставка
286,19 €
559,74 лв.
Кресло-люлка LUNI сиво
Модерни, люлеещи се, с крачета
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

33,9 €36,9 €
66,3 лв.72,17 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
15,5 €16,9 €
30,32 лв.33,05 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
11,4 €12,4 €
22,3 лв.24,25 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43 €
84,1 лв.
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

48 €
93,88 лв.
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
32,4 €35,9 €
63,37 лв.70,21 лв.
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
55 €
107,57 лв.
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
17,5 €19,9 €
34,23 лв.38,92 лв.
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
58 €64 €
113,44 лв.125,17 лв.
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
32,8 €37,4 €
64,15 лв.73,15 лв.
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
33,8 €37,4 €
66,11 лв.73,15 лв.
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
25,8 €
50,46 лв.
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
42 €45 €
82,14 лв.88,01 лв.
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
16,7 €18,4 €
32,66 лв.35,99 лв.
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
6,9 €7,9 €
13,5 лв.15,45 лв.
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност



































































