


Размери 90×200 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 16,7 € / 32,66 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Чаршафът Paw Patrol от марката Jerry Fabrics е изработен от памук и е идеален за детската стая. Благодарение на дизайна си, той се натяга лесно върху матрака и остава на мястото си. Веселият мотив с любимите герои от Paw Patrol ще направи заспиването на децата по-приятно. Размерите на чаршафа са 90 x 200 cm.
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Закрепване | С ластик |
|---|---|
| Материал | Памук |
| Цвят | Розов |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Подходяща височина на матрака | 25 cm |
| Тегло | 0.55 kg |
| Характеристики на спално бельо | Еластичен |
| Размер на чаршаф | 90x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Paw Patrol |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Jerry Fabrics |

90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
Класически (без гумена лента)

Класически (без гумена лента)

60×120 cм, с ластик, от памук

90×190 cм, с ластик
В наличност
С ластик, от памук, височина
В наличност
С ластик, непропускливи

90×190 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×190 cм, с ластик, от памук
В наличност
70×140 cм, с ластик, непропускливи

60×120 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×190 cм, с ластик
В наличност
70×140 cм, с ластик
В наличност
90×190 cм, с ластик
В наличност
Класически (без гумена лента)

90×190 cм, с ластик
В наличност
90×190 cм, с ластик
В наличност
60×120 cм, класически (без гумена лента), диаметър

С ластик
В наличност
Класически (без гумена лента), от памук, от фланел

Класически (без гумена лента)

60×120 cм, с ластик, непропускливи

60×120 cм, с ластик, от памук

70×140 cм, с ластик, от памук
В наличност
Класически (без гумена лента), от памук, от фланел

С ластик, от памук, от фланел

60×120 cм, с ластик, от памук

60×120 cм, с ластик, от памук

90×190 cм, с ластик, височина
В наличност
195×213×127 cм, дърво, метален лист

198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност

130×160 cм, зима
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Маса, диаметър
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
110×53×56 cм
В наличност

130×160 cм
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност
58×117×44 cм, от пластмаса
В наличност