

Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолна лампа с текстилен абажур в бежов и светлокафяв цвят (височина 33 cm) – Dakls
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Поставяне на лампа | На нощното шкафче |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E14 |
| Тегло | 0.75 kg |
| Включена крушка | Не |
| Дължина на захранващ кабел | 100 cm |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Текстил |
| Цвят | Бежов/светлокафяв |
| Material | Керамика |
| Производител | Dakls |

Ключ за осветление, дърво
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, стъкло
В наличност
LED лампи, пластмаса
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ретро, ключ за осветление
В наличност
Ретро, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност

Модерни, ключ за осветление, стъкло

Стъкло, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Стъкло
В наличност
Стъкло, дърво, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
На бюрото, стъкло, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
На бюрото, стъкло, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, стъкло, с димер
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
Ретро, модерни, индустриални
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност