
Дизайнерски прожектор черен с опушено стъкло 3-светлина кръгъл - Chico
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветително тяло за релсов монтаж. Моделът с възможност за монтаж на релси може да бъде поставен и преместван според вашите индивидуални и променящи се нужди. Благодарение на LED технологията, осветителното тяло за релсов монтаж предлага дълъг живот и енергийно ефективна работа.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 24V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Тип | Спот/Релсови аксесоари |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Напрежение | 24 V |
| Series | LiTrack Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност

Модерни
В наличност

Топло бяла светлина
В наличност
Бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка