Препоръчва се
Не е в наличност
Brilliant - LED RGBW таванен вентилатор GAIANO LED/48W/230V черен +DO
131,82 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 131,86 € / 257,9 лв.
- 4.05.2025 г. - 131,86 € / 257,9 лв.
Описание на продукта
Модерен таванен осветител с мощен вграден вентилатор. Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Възможност за настройка на цвета и яркостта на светлината. Настройка на цветната температура: 2700 - 6500K + функция RGB. Режим за нощно осветление и таймер. Вграден вентилатор с възможност за регулиране на силата на въздушния поток и обратен ход. 5 скорости на вентилатора: 710 / 810 / 900 / 980 / 1050 об./мин. Ниво на шум: макс. 60 dB.
Спецификации
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
|---|---|
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm, 6400 lm |
| Тип | Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W, 445 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Ниво на шум | 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60, 60 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Series | UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant, UP Brilliant, GAIANO Brilliant |
| Производител | Brilliant |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
164,88 €
322,48 лв.






























