
Трапезни столове в комплект от 2 броя в червено-естествен цвят Adriana - Marckeric
77×43×51 cм, от дъб, скандинавски, 2 броя
263 € / 514,38 лв.

Зелени/естествени трапезни столове в комплект 2 бр. Adriana – Marckeric
77×43×51 cм, от дъб, 2 броя
263 € / 514,38 лв.

Черни/кафяво-сиви трапезни столове в комплект 2 бр. Adriana – Marckeric
77×43×51 cм, от дъб, 2 броя
250 € / 488,96 лв.
Зелени/естествени трапезни столове в комплект 2 бр. Adriana – Marckeric
Размери 77×43×51 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 263 € / 514,38 лв.
- 8.05.2026 г. - 263 € / 514,38 лв.
- 5.03.2026 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
- 5.03.2026 г. - 232,05 € / 453,85 лв.
- 24.02.2026 г. - 273,03 € / 534 лв.
- 20.02.2026 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
- 16.02.2026 г. - 273,03 € / 534 лв.
- 14.02.2026 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
- 9.02.2026 г. - 273,03 € / 534 лв.
- 16.01.2026 г. - 232 € / 453,75 лв.
- 10.01.2026 г. - 245 € / 479,18 лв.
- 5.12.2025 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
- 28.11.2025 г. - 218,42 € / 427,19 лв.
- 21.11.2025 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
- 11.11.2025 г. - 231,62 € / 453,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 245,42 € / 480 лв.
- 5.11.2025 г. - 256,16 € / 501,01 лв.
- 6.06.2025 г. - 223,95 € / 438,01 лв.
- 27.05.2025 г. - 260,25 € / 509 лв.
- 23.05.2025 г. - 223,95 € / 438,01 лв.
- 30.04.2025 г. - 260,25 € / 509 лв.
- 25.04.2025 г. - 221,39 € / 433 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелени/естествени трапезни столове в комплект 2 бр. Adriana – Marckeric
Размери
| Ширина: | 43 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 51 cм |
| Височина: | 77 cм |
Спецификации
| Декор | Дъб |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 2 броя |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 2 бр. |
| Височина на облегалката | 16 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 44 cm |
| Дълбочина на седалката | 42 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 5.7 kg |
| Характеристики | За подреждане |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Adriana |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Ретро |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Син |
| Материал на краката | Метал |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Шперплат/метал |
| Материал на седалката | Шперплат |
| Материал | Шперплат/метал/подплатен |
| Спецификации на материала | 5% найлон/95% полиестер |
| Тапицерски материал | Полиестер |
| Цвят | Естествен/зелен |
| Material | Шперплат/метал/подплатен |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Трапезен стол atmosphera Cleon, Бреза, Хевея - Кафяв
Модерни, от бреза, ратан
В наличност
Стол S80-Mpez
Модерни
В наличност
ИРИС Бежово (тъкан Басэл 24) - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН ЛОФТ СТОЛ ЗА ДНЕВНА/ ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Стол Лора II (2) парчета
Модерни
В наличност
АЛMО Бежово (тъкан Апия 453)/рамка лакиран дъб - ДЪРВЕН СТОЛ ЗА ДНЕВНА, ТРАПЕЗАРИЯ, КУХНЯ РЕТРО
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
АЛMО Кремаво (тъкан Монза 90)/рамка лакиран дъб - ДЪРВЕН СТОЛ БУКЛЕ ЗА ДНЕВНА, ТРАПЕЗАРИЯ, КУХНЯ РЕТРО
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
ИРИС Пясъчно бежово (тъкан Вицторъя A80) - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН ЛОФТ СТОЛ ЗА ДНЕВНА/ ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Стол atmosphera Sari, Хевея - Бял
Модерни, плат, дърво
В наличност
Стол S97-Gkri
Модерни
В наличност
Стол Sol II - sonoma - mpez
В наличност
Кухненски стол Jake-Капучино (6) парчета
Модерни, екологична кожа
В наличност
РОДЭРИЦ Ляттэ Бэигэ (тъкан Монза 60)/рамка от избелен омаслен дъб - ДЪРВЕН СТОЛ БУКЛЕ ЗА ВСЕКИДНЕВНА ТРАПЕЗАРИЯ КУХНЯ РЕТРО
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
Стол S93-Gkri
Модерни
В наличност
РОДЕРИК Бежов (тъкан Апия 453)/рамка от избелен омаслен дъб - ДЪРВЕН СТОЛ ШЕНИЛ ЗА ВСЕКИДНЕВНА ТРАПЕЗАРИЯ КУХНЯ РЕТРО
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
Стол Sol I - sonoma - mpez
В наличност
ДЕБОРА Бежово (тъкан Juto 4)/рамка лакиран дъб - ДЪРВЕН СТОЛ ЗА ДНЕВНА, ТРАПЕЗАРИЯ, ОФИС, РЕТРО
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
Трапезен стол atmosphera Livia, Шенил - Бежов
Модерни
В наличност
Трапезен стол atmosphera Alba, Шенил, - Бежов
Модерни
В наличност
Стол Colossus 82-Fusiko (2) парчета
Модерни
В наличност
Кухненски стол Minka-Бежово (4) парчета
Модерни
В наличност
Стол Chat-Gkri (2) парчета
Модерни
В наличност
Трапезен стол atmosphera Roka, Полиестер - Грис
Модерни
В наличност
Кухненски стол Nolan-Капучино (4) парчета
Модерни
В наличност
Стол S93-Mpez
Модерни
В наличност
ИРИС Бежово лате (тъкан Монза 60) - МОДЕРЕН ЛОФТ СТОЛ С БУКЛЕ ТАПИЦЕРИЯ ЗА ДНЕВНА / ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Трапезни столове в комплект от 4 броя в цвят мента Luna - Marckeric
85×47×55 cм, 4 броя
В наличностБезплатна доставка
Трапезен стол atmosphera Jaisa - Сив
Модерни, от дъб, дърво
В наличност
Трапезен стол atmosphera Kamili - Бежов
Плат
В наличност
Стол Jose II - sonoma - mpez
В наличност
Трапезен стол atmosphera Celeste, Корд - Бежов
Модерни
В наличност
Стол Kaisa K85-Petrol
В наличност
Стол Lombardy V - sonoma - gkri
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност





