




Размери 100×135 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Памучно спално бельо за детско креватче 100x135 cm Medvídek "Cute" – Jerry Fabrics
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 135 cм |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло |
|---|---|
| Текстил за детско легло | Памук |
| Детски теми | Животни |
| Характеристики | Двустранен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.55 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 135 cm |
| Размер на спалното бельо | 100x135 |
| Размер на възглавницата | 40x60 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Teddy |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня/може да се пере в пералня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Бял |
| Производител | Jerry Fabrics |
Отзиви на потребителите
Размерът не отговаря!!! Не препоръчвам!

100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
За момичета, памук

За момчета


140×200 cм, памук
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност

135×200 cм, за момчета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момчета

135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
За момичета

140×200 cм, памук
В наличност
Памук
В наличност
Мики и Мини, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
Памук
В наличност
140×200 cм, за момичета, памук
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момичета, памук

135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
120×150 cм, в детско легло, животни
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
Памук
В наличност
За момичета, памук

140×200 cм, памук
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
Едноцветна, правоъгълник
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност

С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност