






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Този комплект включва висок тиган, нисък тиган, стъклен капак и кошница за пържене. Тиганът може да се използва като класически висок тиган с капак (нисък тиган) за приготвяне на месо, но също така и като две отделни части - висок тиган с капак и средна част с профилирано дъно като нисък тиган без капак или тиган за печене и пържене. Високият тиган заедно с кошницата за пържене от неръждаема стомана може да се използва за пържене, а кошницата може да се окачи на ръба на съда за капене. Кошницата е с подвижна дръжка. Боравете с кошницата внимателно, за да не повредите повърхността на съда за пържене. Можете също така да готвите броколи, паста в кошницата и след това просто да извадите кошницата от водата и да я оставите да се отцеди. Тавата за печене има висококачествена незалепваща повърхност PFLUON GRANIT в 2 слоя отвътре, която позволява приготвянето на храната с минимално количество мазнина. Отвън има един слой висококачествена PTFE незалепваща повърхност. Поради модификацията на дъното на тавите и двете части могат да се използват на всички видове източници на топлина, включително индукционни и във фурна. Стъкленият капак издържа на максимална температура 200 °C, а съдовете за печене - на максимална температура 230 °C. Съдовете за печене могат да се мият в съдомиялна машина - въпреки това, поради агресивни почистващи препарати, може да се получи леко окисляване на дъното - това явление не влияе на процеса на готвене, не е медицински дефект и не може да бъде предмет на рекламация. Допълнителни размери: Стъклената тава е с размери от 1,5 до 2,5 см: висока тава: 32,5 x 24,5 x 10,5 см; вътрешни размери: 24 x 23,5 cm; височина с капака: 16,5 см, нисък тиган: 32 x 24,5 x 5,5 cm; вътрешни размери: 1: 23 х 23 см, кошница: 23,5 x 23,5 x 9,3/10,3 см.
| Материал | Метал, Стъкло |
|---|---|
| С капак | Да |
| Цвят | Черен |
| Максимална температура | 230 °C |
| Държава на произход | CN |
| Брой части | 2 бр. |
| Незалепваща повърхност | Pfluon |
| Допълнителен материал | Неръждаема стомана |
| Материал на капака | Стъкло/неръждаема стомана |
| Специфичен материал | Алуминий |
| Тегло | 2.6 kg |
| Дължина | 32.5 cm |
| Подходящо за | Други |
| Серия | GRANDE |
| Качество | Обикновено |
| Инструкции | Подходящ за съдомиялна машина/подходящ за индукционен котлон |
| Material | Метал |
| Производител | Orion |
Отзиви на потребителите
Много добра.

Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност



300×120 cм, метал
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
73×29×39 cм, пластмаса, за смесени отпадъци
В наличност
Класически
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност