
Зелено памучно спално бельо за двойно легло 200x200 cm - Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, фланел
35,4 € / 69,24 лв.

Бежово/кремаво фланелено спално бельо за двойно легло 200x200 cm - Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, фланел, едноцветни
37,1 € / 72,56 лв.

Зелено памучно спално бельо за единично легло 135x200 cm - Catherine Lansfield
25,6 € / 50,07 лв.

Бежово/кремаво фланелено спално бельо за единично легло 135x200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло, фланел
26,51 € / 51,85 лв.

Розово единично фланелено спално бельо 135x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
Единично легло, фланел
26,5 € / 51,83 лв.

Розово двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
36 € / 70,41 лв.

Синьо двойно удължено фланелено спално бельо 230x220 cm Stripe – Catherine Lansfield
230×220 cм, двойно легло, фланел
41,28 € / 80,74 лв.

Сиво двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски, фланел
-5 %35,64 € / 69,71 лв.
37,7 € / 73,73 лв.

Зелено двойно удължено фланелено спално бельо 230x220 cm Stripe – Catherine Lansfield
230×220 cм, двойно легло, фланел
41,28 € / 80,74 лв.

Синьо единично фланелено спално бельо 135x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
Единично легло, фланел
26,5 € / 51,83 лв.

Розово двойно удължено фланелено спално бельо 230x220 cm Stripe – Catherine Lansfield
230×220 cм, двойно легло, фланел
38,8 € / 75,89 лв.

Синьо двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски, фланел
35,4 € / 69,24 лв.

Тъмносиньо единично фланелено спално бельо 135x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло, фланел
23,7 € / 46,35 лв.

Тъмносиньо двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски, фланел
35,64 € / 69,71 лв.
НаличностВ наличност
Доставка от 3,19 € / 6,24 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 365 дни
История на цените
- 26.04.2026 г. - 36 € / 70,41 лв.
- 19.04.2026 г. - 36 € / 70,41 лв.
- 19.03.2026 г. - 36,1 € / 70,61 лв.
- 23.01.2026 г. - 39 € / 76,28 лв.
- 16.01.2026 г. - 39,1 € / 76,47 лв.
- 21.11.2025 г. - 37,16 € / 72,68 лв.
- 11.11.2025 г. - 39,11 € / 76,49 лв.
- 7.11.2025 г. - 40,49 € / 79,19 лв.
- 5.11.2025 г. - 41,41 € / 80,99 лв.
- 15.04.2025 г. - 46,01 € / 89,99 лв.
- 14.04.2025 г. - 39,37 € / 77 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Розово двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
Спецификации
| Цвят | Розов |
|---|---|
| Характеристики | Затоплящ/двустранен |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Фланел |
| Брой калъфки за възглавници | 2 |
| Тегло | 1.28 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 200x200 |
| Размер на възглавницата | 50x75 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Stripes |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | На раета |
| Дизайн | Класически/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 165 g/m² |
| Грижа | Може да се пере в пералня/подходящ за сушилня/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Catherine Lansfield |
Отзиви
3.01 отзива
5
0 x4
0 x3
1 x2
0 x1
0 x
Отзиви на потребителите
Потребител, който не е влязъл в системата
Мек, топъл и приятен на допир комплект. Но след пране започна да пуска власинки, оставя навити влакна по тъмните дрехи.
Подобни продукти

192,96 €
377,4 лв.
Сгъваемо детско легло на колела в естествен цвят 60x120 cm Fold up - Roba
В наличност
402 €
786,24 лв.
Бежова табуретка Torino – Micadoni Home
В наличност
486 €516,74 €
950,53 лв.1010,66 лв.
Жълто кресло Laine – ELTAP
В наличност
548,25 €
1072,28 лв.
Зелен разтегателен диван 140 cm Roots - Karup Design
В наличност
66 €
129,08 лв.
Черен рафт за обувки Line - YAMAZAKI
В наличност
1073,02 €1262,38 €
2098,64 лв.2469 лв.
Сив разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection

303,78 €
594,14 лв.
Бежов велурен фотьойл Debra – Marckeric
Безплатна доставка
24 €
46,94 лв.
Светлинна декорация в златист цвят Sweetie – Markslöjd
В наличност
12,17 €14,32 €
23,8 лв.28,01 лв.
Кремави глинени чаши в комплект 4 бр. за еспресо 100 ml Tone – Dakls
В наличност
36 €
70,41 лв.
Бяла метална телескопична стойка за обувки Kobe - YAMAZAKI
В наличност
27,6 €
53,98 лв.
Пътека Universal Sprinty Spring, 52 x 200 cm
В наличност
33,4 €
65,32 лв.
Черна метална стойка за обувки - Wenko
В наличност
26,94 €
52,69 лв.
Черно-бежово двойно спално бельо 200x200 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
В наличност
14,77 €15,6 €
28,89 лв.30,51 лв.
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
Най-добрите продукти от Bonami

126,29 €
247 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
29,99 €35,28 €
58,66 лв.69 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
165 €
322,71 лв.
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
6,51 €7,66 €
12,73 лв.14,98 лв.
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
33,03 €38,86 €
64,6 лв.76 лв.
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
19,13 €22,5 €
37,42 лв.44,01 лв.
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
26,08 €30,68 €
51,01 лв.60 лв.
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
10 €11,76 €
19,56 лв.23 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
26,35 €31,6 €
51,54 лв.61,8 лв.
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
59,82 €
117 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
60 €
117,35 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
23,52 €
46 лв.
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
23,9 €28,12 €
46,74 лв.55 лв.
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
81 €99,19 €
158,42 лв.194 лв.
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
44,76 €52,66 €
87,54 лв.102,99 лв.
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

13,91 €16,36 €
27,21 лв.32 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
18,2 €
35,6 лв.
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.





