
Кръгъл таванен прожектор тъмно сив GU10 50mm 2-светлинен - Stanley
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 4.96 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Сив |
| Тип | Стенен спот |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Входяща мощност | 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Series | PICCO Briloner, SPOT Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни
В наличност
Хром, стъкло


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, дърво
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, халогенни

Модерни
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни

Модерни, стъкло
В наличност
Индустриални, повърхностни светлини

Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Мат, от орех
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност