
Briloner 7240-032 -К-кт 3xLED Лампа за вграждане в баня ATTACH LED/1,8W/230V IP44 матов хром
История на цените
- 2.04.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 17.03.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 10.29 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W |
| Series | ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner |
| Производител | Briloner |
Подобни продукти


Zuma Line W89949-6W-GD - LED Лампа за огледало CAMARA LED/6W/230V IP44 златист
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Paulmann 92954 - LED/5W IP23 Лампа за вграждане в баня AREO 230V
В наличност
Brilo - К-кт 3x LED Лампа за вграждане в баня LED/4W/230V IP44 сребрист
С IP44
В наличност
Rabalux 5725 - LED таванно осветително тяло за баня RUBEN 4xLED/4,5W
Таванно осветление
В наличностБезплатна доставка
Philips 34172/11/P0 - LED Лампа за баня MYBATHROOM 3xLED/4,5W/230V IP44
С IP44
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня POOL, 24 W, 230 V, Ø 30 см, IP54, хром
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Orion - Бял таванен плафон за баня TENA 3xE27/60W/230V Ø 38 cm IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Briloner 7103432 - комплект 3xLED плафон за баня 3xLED/4,9W/230V IP44 матов хром
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Briloner 7588032-КОМПЛЕКТ 3xLED таванно осветително тяло за баня KLIRA LED/4,9W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Rabalux 5590 - LED За баня Осветление за окачен таван LOIS LED/3W/230V 3000K IP44
С IP44
В наличност
Briloner 7227-012-LED Лампа за вграждане в баня LED/5W/230V IP65 матов хром
В наличност
Rabalux 5786 - LED За баня Стенна лампа ABBEY 2xLED/5W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Paulmann 93603 - LED-GU10/7W IP23 Димируема луничка за баня NOVA 230V
В наличност
Globo 41498S - LED Аплик за баня SUSI LED/12W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Briloner 7231-019 - LED Димируема лампа за баня LED/5,5W/230V IP44
С IP44
В наличност
Paulmann 92953 - LED/7,4W IP23 Лампа за вграждане в баня AREO 230V
В наличност
Eglo 32094 - LED Плафониера PLANET LED/11W/230V 3000K матов хром
В наличност
Briloner 8313-012-LED Лампа за вграждане в баня LED/5W/230V IP44 матов хром
С IP44
В наличност
Markslöjd 108085 - Аплик за баня ZENIT 1xG9/18W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 99269 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA 5 LED/20W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Elstead TAMAR-F-M-PG-LED Плафон за баня TAMAR 1xGX53/5,7W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 902235 - комплект 3x LED вградени таванни осветителни тела BARRANCO 1xGU10/4,5W/230V IP44 бяло
С IP44
В наличност
Redo 01-4307 - LED таванно осветително тяло за баня OVUM 3xLED/5W/230V IP44 месинг
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Top Light -LED Плафон за баня SILVER LED/10W/230V IP44 Ø 29 см хром
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Rabalux 5584 - LED За баня Осветление за окачен таван LOIS LED/3W/230V 4000K IP44
С IP44
В наличност
Eglo 900965 - LED Лампа за вграждане в баня RAPITA 18W/230V Ø 21,5 см IP65
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Eglo 902076 - LED таванно осветително тяло за баня FRANIA LED/18W/230V 33x33 cm IP44
С IP44
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня POOL LED/24W/230V Ø 30 см IP54 бронзово
В наличност
Brilo - LED Димируема лампа за вграждане в баня FLAT LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 бяло
С IP44
В наличност
Rabalux 5585 - LED За баня Осветление за окачен таван LOIS LED/12W/230V 4000K IP44
Осветление на тавана, единичен, с IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
