
Плафон APP1412-CP BLACK GOLD
Модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Не е необходим Wi-Fi или адаптер. Регулиране чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS. С функцията RGBW лесно променяте цветовете на светлината, включително бялото. Плавно затъмняване на осветлението (0-100%). Топла бяла светлина 2700K - студена бяла 6500K. Избор от 16 милиона цвята - RGB. Настройка на предварително зададени цветове. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветлението. Диско функция променя светлинната атмосфера според избраната от вас музика (по ритъм), съхранена на вашето мобилно устройство/таблет. Осветлението може да се управлява едновременно с дистанционно и мобилен телефон. Дистанционното управление не е включено в комплекта - може да се закупи отделно.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 27 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 27 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 235 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 3400 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 27 W |
| Тип | Висящ полилей |
| Стил | Други |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Място | Всекидневна стая/Кухня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Смарт осветление |
| Напрежение | 230 V |
| Series | RIODEVA Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Модерни, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Ретро, модерни, с димер
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
С абажур
В наличностБезплатна доставка
Ретро, модерни, с димер
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи, в кухнята
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, с димер, в кухнята
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка



E27, LED
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност