
Eglo 390069 - LED Настолна лампа CARTAGENA 2xGU10/4,5W/230V 3000K
История на цените
- 4.04.2026 г. - 123,55 € / 241,64 лв.
- 24.02.2026 г. - 123,55 € / 241,64 лв.
- 17.03.2025 г. - 131,86 € / 257,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 123.55 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm, 690 lm |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo, CUMARIBO Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Дизайнерска настолна лампа черна с димно стъкло - Bliss Cute
Стъкло, с димер
В наличност
Globo 21008S - LED настолна лампа LUNKI LED/2,5W/3,7V 2700-6500K черна
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Настолна лампа ATLANTA 1xE27/60W/230V
В наличност
Настолна лампа златиста/месинг с черен абажур 25 см регулируема - Parte
Модерни, метал, с димер
В наличност
Резервен абажур за настолна лампа и стенна лампа DEVA E27 черен
В наличност
Fabas Luce 3550-30-101-LED Димируема лампа IDEAL LED/10W/230V 3000-6000K черен
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - димируема LED лампа с щипка ORBELA LED/8W/5V 3000/4000/5000K бяла
С щипка, LED лампи
В наличност
Eglo 96438 - LED Димируема Настолна лампа LAROA LED/4,5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Лампа за маса в стил арт деко черна с опушено стъкло - Laura
Стъкло
В наличност
ByRydens 2829610-5000 - Настолна лампа OMEGA 1xE27/5W/230V бял/златист
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Настолна лампа 1xE27/60W/230V 45 cм черна/бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа atmosphera Lito, Метал, 25 cm - Черен
Модерни, скандинавски, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Eglo 43207 - Настолна лампа KENILWORTH 1xE27/28W/230V
Ключ за осветление
В наличност
Ledvance - Настолна лампа DECOR MEMPHIS 1xG9/28W/230V
Ключ за осветление
В наличност
Eglo 99611 - Настолна лампа ALMEIDA 2xE27/40W/230V
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Prezent 31217 - LED Димируема сензорна настолна лампа VIVID LED/10W/230V
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна с димно стъкло - Umbrella
Модерни, стъкло
В наличност
Модерна настолна лампа стомана с черен абажур 35 см - Simplo
Модерни, с димер
В наличност
Арт Деко настолна лампа бронз с черен памучен абажур 35 см - Pisos
В наличност
Nordlux - LED димируема презареждаема настолна лампа ELLEN LED/2,8W/3,7V IP44 черна
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Настолна лампа злато/месинг с черен ленен абажур 35 см - Parte
Модерни, метал, с димер
В наличност
Модерна настолна лампа черна с димно стъкло - Атина
Модерни, стъкло, с димер
В наличност
Fabas Luce 3257-30-178 - LED Димируема настолна лампа SIMI LED/8W/230V хром
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко настолна лампа черна с димно стъкло - Bizle
Стъкло
В наличност
Fabas Luce 3257-30-138 - LED Димируема настолна лампа SIMI LED/8W/230V сребрист
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Настолна лампа AYD 1xE27/40W/230V черна/прозрачна
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа CORAL 1xE27/60W/230V черна/сива
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Spot-Light 87791974 - Настолна лампа BOHO 1xE27/25W/230V дъб
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна и опушено стъкло - Flore
LED лампи, стъкло
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа LITO 1xE27/25W/230V черна
Ключ за осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Osram - Настолна лампа DECOR SMOKE 1xE27/12W/230V черна/димно сива
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
