




Размери 100×135 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Памучно спално бельо за детско креватче 100x135 cm Bambi "Beige" – Jerry Fabrics
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 135 cм |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло |
|---|---|
| Текстил за детско легло | Памук |
| Характеристики | Двустранен |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.55 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 135 cm |
| Размер на спалното бельо | 100x135 |
| Размер на възглавницата | 40x60 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Bambi |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина/може да се пере в пералня/не е подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Jerry Fabrics |

140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
За момчета

За момчета

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момичета

100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
За момичета, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
За момичета, памук

140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момичета, памук
За изпращане след 2 дни
В детско легло, класически
В наличност
За момичета, памук

140×200 cм, класически, памук
В наличност
Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
За момичета, памук

За момчета, памук

В детско легло, класически

140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност

60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност

130×160 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
50×56 cм, стъкло
В наличност
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Височина, диаметър
В наличност