
Osram - LED плафон ORBIS LONDON LED/16W/230V Ø 28 см черен
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Този LED таванен осветител е оборудван с основно осветление и допълнително подсветка. Разполага със специален LED източник с превключвател, който позволява настройка на цветната температура (3000K, 4000K или 5500K). Осветителят може да се димира чрез превключвателя - 100%, 40%, 20%.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W, 26 W/6,5 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K, 3000 K/4000 K/5500 K |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Еквивалент на класическата крушка | 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W, 145 W/15 W |
| Общ светлинен поток | 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm, 2100 lm/200 lm |
| Series | BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line, BOVE Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
