
Redo 01-4675 - LED настенно осветително тяло TANGENT LED/9W/230V CRI 90 черно
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дизайнерско стенено осветително тяло. Цветът на светлината се регулира чрез превключвател на задната страна на осветителното тяло. Цветна температура: 3000K / 4000K / 6000K.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Температура на светлината | 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K, 6000 K/4000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Студено бяло/Неутрално бяло |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line, ARCO Zuma Line, MILL Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 12V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност