
Telefunken 309606TF - LED RGBW Димируема лампа LED/18W/230V Wi-Fi Tuya
История на цените
- 3.04.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 14.02.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 3.02.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Умен таванен осветител с LED технология. Ще ви помогне да създадете идеалното осветление, което очаквате за конкретната ситуация. Благодарение на режима RGB се създават красиви ефекти за уютна атмосфера в помещението. Регулиране на яркостта и промяна на цветната температура. Управление чрез приложението TUYA (съвместимо с iOS и Android) или с дистанционно управление (не е включено в комплекта). Лесно свързване с приложението - просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Съвместим с Amazon Alexa и Google Home. LED технологията ви спестява до 80% от разходите за енергия.
Спецификации
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
|---|---|
| Функция | RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa, RGB/TUYA/Alexa |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Series | TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner |
| Производител | Telefunken |
Подобни продукти


Ecolite W008S-CCT/50W/BI - LED Плафониера TERY LED/50W/230V IP40 бял
В наличностБезплатна доставка
Eglo 900758-LED Димируем плафон SARSINA-Z 33,5W/230V Ø 45 см бял
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Briloner 3709-016 - LED RGBW Димируем плафон LED/22W/230V бял + д.у.
В наличност
LED Плафониера BLOCK LED/12W/230V 4000K 16,7x16,7 см бял
В наличност
LED Лампа за окачен таван SQUARE LED/18W/230V 4000K 22x22 см бял
В наличност
Brilliant - LED Панел CHARLA LED/40W/230V 29,5x119,5 см 2700K
В наличност
Rabalux 71259 - LED Плафон за баня SAMIRA LED/48W/230V IP44 бял
В наличност
LED Лампа за окачен таван CIRCLE LED/18W/230V 4000K Ø 22 см бял
В наличност
Philips - Лампа за вграждане MESON LED/23,5W/230V 3000K
В наличност
LED Панел LED/48W/230V 4000K 120x30 см
Метал
В наличност
Telefunken 301106TF - LED Димируем панел LED/36W/230V 3000-6000K + д.у.
В наличност
Aigostar - LED вградено осветително тяло LED/6W/230V 3000K 12x12 см бяло
В наличност
LED панел за повърхностен монтаж LED/60W/230V 30x120 см бял
В наличност
Ecolite LED-WSQ-CCT/12W/BI - LED Лампа за окачен таван RAFA LED/12W/230V IP44 бял
В наличност
LED таванно осветително тяло CLEO LED/96W/230V 4000K пр. 80 см бяло
В наличностБезплатна доставка
Ecolite LED-WSL-CCT/18W/BI - LED Лампа за окачен таван LADA LED/18W/230V IP44 бял
В наличност
Solight WD147 - LED вградено осветително тяло 6W/230V 3000/4000/6000K 12x12 cm бяло
В наличност
Eglo 98026 - LED Димируем Панел SALOBRENA 2 LED/40W/230V
В наличностБезплатна доставка
Solight WD145 - Вградено LED осветително тяло 24W/230V 3000/4000/6000K 30x30 cm бяло
В наличност
Eglo 33368 - LED вградено осветително тяло FUEVA BASIC LED/16,2W/230V, диаметър 22 см, бяло
В наличност
Ecolite LED-WSL-CCT/6W/BI - LED Лампа за окачен таван LADA LED/6W/230V IP44 бял
В наличност
LED панел NIVERA 32W 230V IP54 29,5x59,5 см бял
В наличност
Ecolite WML300-CCT/24W/BI - LED Плафониера MAKARON LED/24W/230V IP44 бял
В наличност
Rabalux 71236 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/3W/230V 9x9 см бял
В наличност
Kanlux 39232 - LED повърхностен панел BLINGO AIO LED/40W/230V 120x30 cm CRI 90
В наличност
Kanlux 39233 - LED панел за повърхностен монтаж BLINGO UAIO LED/40W/230V 120x30 cm CRI 90 UGR<19
В наличност
LED Панел LED/48W/230V 4000K 60x60 см
Метал
В наличност
Redo 01-3806 - LED димируемо таванно осветително тяло NOBU LED/60W/230V бяло
В наличностБезплатна доставка
Telefunken 309706TF - LED RGB Димируем плафон LED/23W/230V 2700-6500K бял
В наличност
Eglo 69076 - LED панел за окачен таван SALOBRENA PRO LED/39,5W/230V 60x60 см
В наличност
LED Плафониера FENIX LED/12W/230V 2900/3900/5800K Ø 16,8 см бял
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
