
Mexen Esso осветено огледало за баня, кръгло 70 см, LED 6000K, анти-пара, черна рамка - 9825-070-070-611-70
Кръгли
Размери ⌀ 60 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дизайнерско стенно огледало с LED осветление. Благодарение на изчистения модерен стил, пасва на всеки дом. Възможност за регулиране на цветната температура (3000K, 4000K, 6000K). Лесно управление чрез сензорен превключвател. Степен на защита IP44 - особено подходящо за бани, защитено срещу пръскаща вода.
| Диаметър: | 60 cм |
|---|
| С осветление | Да |
|---|---|
| Форма на огледало | Кръгли |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Общ светлинен поток | 557 lm |
| Тип | Огледало с осветление |
| Функция | Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Температура на светлината | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло |
| Място | Баня |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Входяща мощност | 24 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | LED MIRROR |
| Производител | Zuma Line |

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Кръгли

Кръгли

С осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
С осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, кръгли
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
С рамка, овални
В наличност
С осветление
В наличност
С осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
Кръгли


Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
В наличност
Кръгли

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, квадратни
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличностБезплатна доставка
Кръгли

С осветление, кръгли
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност