
Atmosphera - LED Настолна лампа FINN LED/3W/230V бамбук
Препоръчани оферти
Изберете от 2 електронни магазина в ценови диапазон от 39 € / 76,28 лв. до 49,17 € / 96,17 лв.:
История на цените
- 2.05.2026 г. - 39 € / 76,28 лв.
- 16.04.2026 г. - 39 € / 76,28 лв.
- 2.05.2026 г. - 39 € / 76,28 лв.
- 16.04.2026 г. - 39 € / 76,28 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Atmosphera, който имаме на склад на цена 26.09 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Тип | Настолна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Series | FINN Atmosphera, LED LAMP Atmosphera |
| Производител | Atmosphera |
Подобни продукти


Serving Utencils - Информационна табелка за блок маса Silver (HC-931037)
Метал

Настолна лампа МОНЦА, крем, абажур Шинц Крем, 1xE27

Кремава настолна лампа (височина 60 cm) Plumeria - Light & Living
Модерни, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа atmosphera Erin, Ø28xH47.5 см, Бежов мрамор
В наличност
Лампион atmosphera Keyah, Метал, Сив, 111 cm
Метал
В наличност
Настолна лампа АШЛИ, крем, абажур Галата Екрю, 1xE27

Настолна лампа atmosphera Blanca, Метал, 45 cm
Метал
В наличност
Maca Лампа Koney-Pink
Модерни
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи за външно бежови с бяло с включени акумулаторни LED - Haard
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи бели с димер и презареждащи се - Murdock
С димер
В наличност
Настолна лампа ПОНИ, бял, абажур Шинц Бял, 1xE27

Нощна лампа atmosphera Melo, 33 cm
В наличност
Комплект от 2 ретро настолни лампи кремаво бяло презареждаеми IP44 - Granny
Ретро
В наличност
Комплект от 2 акумулаторни настолни лампи бели 40 см IP54 - Jude
Модерни, LED лампи
В наличност
Настолна лампа ХОЛИДЕЙ, крем, абажур Текстинел Крем-2, 1xE27

Ориенталска настолна лампа бяла с ратан 12 см - Akira
Ретро, LED лампи, ориенталски
В наличност
Нощна лампа atmosphera Jaos, 29 cm
В наличност
Japandi настолна лампа бежова с ленен абажур - Dahlia
Модерни, скандинавски, на нощното шкафче
В наличност
Нощна лампа atmosphera Sea, 30 cm
В наличност
Нощна лампа atmosphera Cara, 18 cm
Стъкло
В наличност
Maca Лампа Ezio-Brown - Gray
В наличност
Бяла настолна лампа с текстилен абажур (височина 45 cm) Catis – Markslöjd
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа atmosphera Sibil, 36 cm
Модерни, стъкло
В наличност
Лампа за четене Maline
Модерни, LED лампи, ориенталски
В наличност
Настолна лампа МЕТРОПОЛ, бял, абажур Сами Бял, 1xE27

Настолна лампа МАГЕЛАН, бял, абажур Глобус, 1xE27

Модерна настолна лампа черна с LED 3-степенно димиране - Twirl
Модерни, LED лампи
В наличност
Бежова LED затъмняваща се настолна лампа с метален абажур (височина 28 cm) Lianna – Bloomingville
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Настолна лампа Maytoni Muse-Gold
В наличност
Maca Лампа Ezio-White
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи бели с димер и презареждащ се RGBW - Murdock
С димер
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка