
Maytoni O418FL-01B - Екстериорна лампа WILLIS 1xE27/60W/230V 30 cm IP54 черен
История на цените
- 5.04.2026 г. - 31,65 € / 61,9 лв.
- 13.12.2025 г. - 31,65 € / 61,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 65,39 € / 127,89 лв.
- 5.02.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 3.02.2025 г. - 65,39 € / 127,89 лв.
- 30.01.2025 г. - 63,35 € / 123,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Maytoni, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Series | OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni, OUT Maytoni, WILLIS Maytoni |
| Производител | Maytoni |
Подобни продукти


Модерен външен стълб черен 100 см IP44 Регулируем - Ciara
В наличност
Philips 17323/47/16 - Външно стенно осветително тяло PYTHON LED/6W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Osram - LED подвесно ориентировъчно осветително тяло със сензор MOBILE LED/2,35W/5V
Със сензор за движение, висящи светлини
В наличност
Redo 90246 - Екстериорна лампа TRITON 1xE27/28W/230V IP54 черен
230V
В наличност
Модерен външен стълб тъмно сив с опал 110 см IP44 - Rox
Пластмаса
В наличност
Екстериорна лампа ARTEO 1xE27/15W/230V IP44 50 см
230V
В наличност
Ideal Lux - LED Екстериорна лампа BOEING LED/14W/230V 100 см IP65 черен
230V
В наличностБезплатна доставка
Maytoni O418FL-01GR1 - Екстериорна лампа WILLIS 1xE27/60W/230V 80 cm IP54 антрацит
230V
В наличност
Telefunken 312004TF - LED Екстериорен аплик LED/8W/230V IP44 сребрист
Стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 8366 - LED соларно осветление SOLAR LED/0,1W/1xNi-MH IP44
В наличност
Philips - LED Екстериорна лампа OTIS LED/4,3W/230V 2700K IP44
230V
В наличност
Westinghouse 65793 - LED Димируема екстериорна лампа MARIUS 2xLED/8W/230V IP44
230V
В наличност
Philips 17324/47/16 - Външно сензорно осветително тяло PYTHON LED/6W/230V IP44
Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност
Ledvance - LED Екстериорна лампа ROTA SPIKE LED/1W/12V IP44
12V, е слънчева
В наличност
Philips 16466/93/16 - LED външна лампа MYGARDEN STOCK LED/6W/230V IP44
230V
В наличност
Ledvance - LED Лампа за ориентация LEDSTIXX LED/0,6W/3xAAA
В наличност
Eglo 98097 - LED Екстериорна лампа MANFRIA LED/10W/230V IP44
230V
В наличностБезплатна доставка
Paulmann 98891 - К-кт 5бр. LED/0,16W IP67 екстериорни лампи за вграждане MICRO 230V
230V
В наличност
Rabalux 8263 - Екстериорна лампа INOX TORCH 1xE27/25W IP44
В наличност
Rabalux 8170 - Екстериорна Стенна лампа STUTTGART 1xE27/14W/230V IP44
230V, метал
В наличност
Telefunken 312704TF-LED Екстериорен аплик 2xLED/5,5W/230V IP44 сребрист
Стенни лампи, 230V
В наличност
Eglo 96013 - LED Екстериорна Стенна лампа ROBLEDO 2xLED/3,7W IP44
Стенни лампи
В наличност
Екстериорен стенен спот BOSTON 2xGU10/10W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Prezent 12107 - Външна LED лампа AVENTO LED/5W/230V 4000K IP54
230V
В наличност
Rabalux - Екстериорна лампа 1xGU10/7W/230V IP44 80 см
230V
В наличност
Ledvance - LED Екстериорен аплик със сензор SPOT 2xLED/8W/230V IP55
Стенни лампи, 230V
В наличност
Telefunken 313204TF - LED външно стенно осветително тяло 2xLED/4W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Globo 3159SAS - Екстериорна лампа със сензор BOSTON 1xE27/15W/230V IP44 110 см черен
Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност
Telefunken 313904TF-LED Екстериорен аплик със сензор LED/16W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Redo 90643 - Външна лампа BULK 1xE27/28W/230V 80 cm IP44 антрацит
230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 93446 - Външно стенна лампа NAVEDO 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
