
Смарт E27 димируема LED крушка A60 прозрачна 7W 806 lm 2700-6500K Zigbee
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 9.05 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Общ светлинен поток | 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm, 1100 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W, 157 W |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Цокъл | G53, G53, G53, G53, G53, G53, G53, G53, G53, G53, G53, G53 |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 ° |
| Series | AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi, AR111 Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E40
В наличност

E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност