Препоръчва се
Не е в наличност
Aigostar-LED Димируем таванен вентилатор LED/20W/230V 2700-6500K 132 см + д.у. бежов
152,48 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 152,48 € / 298,22 лв.
- 23.01.2026 г. - 152,48 € / 298,22 лв.
- 15.01.2026 г. - 140,08 € / 273,97 лв.
- 10.01.2026 г. - 135,95 € / 265,9 лв.
- 25.01.2025 г. - 127,77 € / 249,9 лв.
Описание на продукта
Модерен таванен вентилатор с осветление. Светлината може да се регулира по яркост и цветна температура от 2700K до 6500K. Управление чрез дистанционно управление. 6 скорости на вентилатора. Функция за обратен ход. Подходящ за помещения до 20-30м2. Максимална скорост: 85-135 об./мин. Мощност на осветлението: 20 W. Мощност на вентилатора: 30 W. Функция за отложено изключване: 1ч / 2ч / 4ч. Дистанционното управление е включено в комплекта. Ниво на шум: 50 dB.
Спецификации
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm, 1960 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Ниво на шум | 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Тип | Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Series | FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar, FAN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
164,88 €
322,48 лв.






























