
Черна лампа за таван със стъклен абажур ø 12 cm Umerta - Sollux
Стъкло, модерни, ключ за осветление
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Candellux, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | STONES Candellux |
| Производител | Candellux |

Стъкло, модерни, ключ за осветление


Ретро
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна

Стъкло, метал, модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна

Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностМодерни
В наличност
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност


Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност