
Eglo 901046 - Спот BELLIZZI 2xE14/7,5W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Просто вградено осветително тяло. Модерен дизайн. Енергоспестяващо и издръжливо благодарение на постоянно инсталираната LED технология. Регулиране на яркостта в 3 стъпки чрез обикновен стенен ключ.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm |
| Дълбочина на вграждане | 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm, 38 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm, 550 lm |
| Series | PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo, PINEDA Eglo |
| Производител | Eglo |

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, хром, 230V
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност

LED лампи, хром, 230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Бронз, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Повърхностни светлини, метал
В наличност
LED лампи, ориенталски
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, скандинавски, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, хром, 230V
В наличност
230V
В наличност
Хром, повърхностни светлини, метал
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
