
Спот FILO 11xE27/60W/230V черен/златист
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Luminex, който имаме на склад на цена 111.16 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex, FILO Luminex |
| Производител | Luminex |

230V
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, дърво
В наличност
Стъкло, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

