
Globo 32015S - Екстериорна лампа със сензор XELOO 1xE27/60W/230V 50 см
История на цените
- 4.04.2026 г. - 86,87 € / 169,9 лв.
- 8.01.2025 г. - 86,87 € / 169,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Функция | Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Series | XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo, XELOO Globo |
| Производител | Globo |
Подобни продукти


Globo 31362S - Екстериорна лампа със сензор GRACEY 1xE27/60W/230V 60 см IP54
Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност
Екстериорен аплик 2xGU10/35W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна лампа 1xE27/60W/230V IP44, диаметър 30 см
230V
В наличност
Екстериорна лампа със сензор SOPPA 1xE27/60W/230V IP44 45 см черен
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Интелигентна стоеща лампа за външен монтаж антрацит 70 см с Wi-Fi P45 - Denmark
В наличност
Външна LED лампа BLAKE LED/5W/230V 3000K IP65 черна
230V
В наличност
EGLO 87105 - Екстериорна със сензор Стенна лампа SIDNEY 1xE27/60W IP44
Стенни лампи
В наличностБезплатна доставка
Ledvance - LED външно стенен осветител RONDO LED/9,5W/230V IP44 с сензор
230V
В наличност
Rabalux 8339 - Външна лампа BONN с 2 SCHUKO гнезда, 1xE27/60W/IP44
230V
В наличност
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външно стенен осветител с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Ledvance - LED Екстериорен аплик RONDO LED/9W/230V IP44
230V
В наличност
Външна лампа антрацит с датчик за движение с LED - Uma
В наличност
Екстериорна лампа с контакт GARD 1xE14/60W/230V SCHUKO IP44
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Brilagi - Външна лампа със сензор 1xE27/15W/230V 40 cm IP44 матов хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Екстериорен аплик 1xE27/60W/230V IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Умна външна подова лампа ръждивокафява 65 см IP44 вкл. WiFi GU10 - Baleno
В наличност
Brilagi - Външна лампа с 2 SCHUKO гнезда, 1xE27/15W/230V, 40 cm, IP44, черна
230V
В наличност
Kanlux 38763-Екстериорна лампа с 2 контакта DASTEN 1xG9/11W/230V 30 см IP44 черен
230V
В наличност
Aigostar - Екстериорен аплик 2xGU10/230V черен IP65 ъглов
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi -Външна лампа с 2 SCHUKO розетки 1xE27/15W/230V 40 см IP44 антрацит
230V
В наличност
Brilagi - Външна колона за контакти, 2 гнезда, 230V, IP44, SCHUKO, черна
230V
В наличност
Външна лампа SEEMAN 1xE27/27W/230V IP44
230V
В наличност
Модерна външна стълбова лампа черна с димно стъкло 50 см със сензор за здрач IP44 - Дания
В наличност
Екстериорен аплик със сензор ARTEO 1xE27/15W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Екстериорна лампа 1xGU10/5W/230V IP65 черен
230V
В наличност
LED Екстериорен гъвкав аплик NIKA LED/12,5W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 8763 - Екстериорна Лампа за таван OSLO 1xE27/60W IP44
Таванни светлини
В наличност
Външна лампа тъмно сива с опалово стъкло 45 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Модерен стълб за лампа за външно осветление стомана неръждаема стомана 50 см - Sfera
В наличност
Maytoni O418WL-01B - Екстериорен аплик WILLIS 1xE27/60W/230V IP54 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Globo 33708-10 - LED соларен гирлянд 10xLED/0,06W/3,2V IP44
Е слънчева
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
