
Stenen LED aplik za banya APP1881-1W 40cm CHROME
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дизайнерско огледало с LED подсветка. В долната част на огледалото има сензорен бутон за включване/изключване и регулиране на яркостта. 3 режима на цветна температура: 2700K - 4000K - 6500K. Функция за запаметяване.
| С осветление | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm, 512 lm |
| Тип | Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo, RIVAS Globo |
| Производител | Globo |

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 70 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличностБезплатна доставка
С осветление, с рамка
В наличност
⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление, метални
В наличност

⌀ 55 cм
В наличностБезплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка

С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление, метални
В наличност
С осветление
Безплатна доставка
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка

С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност