Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Prezent 27307 - LED Плафон за баня CORDIA SQ LED/18W/230V IP54 бял
28,51 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 28,51 € / 55,76 лв.
- 26.02.2026 г. - 28,51 € / 55,76 лв.
- 2.01.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Описание на продукта
Потолен LED осветител с регулируема цветна температура и защита срещу влага. Разполага със специален LED източник с превключвател, който позволява настройка на цветната температура (3000K или 6000K). Подходящ за външна употреба, бани, технически помещения и места с повишена влажност. За монтаж на стени и тавани. Степен на защита: IP54.
Спецификации
| Стил | Други |
|---|---|
| Място | Баня/Спалня/Всекидневна стая |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| Общ светлинен поток | 1620 lm |
| Форма | Квадратен |
| Температура на светлината | 3000 K/6000 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Напрежение | 230 V |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Входяща мощност | 18 W |
| Series | CORDIA Prezent |
| Производител | Prezent |
Препоръчва се

74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност47,95 €
93,78 лв.
Модерна релсова система бяла 1-фазен 300cm - Iconic
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
202,07 €
395,21 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло MODERN LED/67W/230V 46x55 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
61,57 €
120,42 лв.
Globo 41764-18 - LED Плафониера BRUNO LED/18W/230V 3000/4000/6000K
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - Умен димируем таванен LED/36W/230V 53x53 cm Wi-Fi Tuya + ДУ
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - LED осветително тяло POOL SMART с възможност за димиране, LED 60 W / 230 V, диаметър 50 см, Wi‑Fi (Tuya), бежово, с дистанционно управление
В наличност
115,29 €
225,49 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло FALCON II LED/80W/230V 40x40 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
152,48 €
298,22 лв.
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/96W/230V IP44 черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
84,95 €
166,15 лв.
Модерна таванна лампа черна с LED 120 cm - Liv
В наличност
82,27 €90,96 €
160,91 лв.177,9 лв.
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличност
107,02 €
209,31 лв.
Brilagi - Димируемо таванно LED осветително тяло FLARE LED/43W/230V 3000/4000/6000K + с дистанционно управление
В наличност
156,61 €
306,3 лв.
Brilagi - LED таванно осветително тяло WOODROUND LED/70W/230V 3000/4000/6000K Ø 80 см
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
164,88 €
322,48 лв.



























































