
LED Димируема индустриална лампа MISTY LED/21/26/31/35W/230V 4000K IP66
История на цените
- 4.04.2026 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 16.12.2024 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED прахо- и водоустойчиво осветително тяло. Възможност за регулиране на консумацията на енергия. Яркостта на осветителното тяло се променя в зависимост от избраната консумация (3300-5600 лм). Настройка на консумацията на светлина: 21/26/31/35 W. Изборът на консумация се извършва от долната страна на осветителното тяло. Осветление, подходящо за вашия гараж или работилница. Благодарение на степен на защита IP66 осигурява водоустойчивост и прахоустойчивост. Степен на защита срещу механични удари: IK08.
Спецификации
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35, 26/21/35 |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66, IP66 |
| Общ светлинен поток | 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm, 5600 lm |
| Тип | Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа, Индустриална лампа |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W, 390 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Степен на механична устойчивост | IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08 |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж |
| Series | MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos, MISTY Emos |
| Производител | EMOS |
Подобни продукти


LED техническо осветително тяло с авариен модул EMERGENCY LED/35W/230V 4000/6500K IP66
В наличностБезплатна доставка
LED индустриална флуоресцентна лампа T8 1xG13/18W/230V 4000K 120 см IP65
LED, G13, Тип T8
В наличност
LED Флуоресцентна лампа DIANA LED SMD/18W/230V IP44
В наличност
Редукция от цокъл E27 на E14
E27, E14, LED
В наличност
Индустриална крушка E14/40W/230V 2700K - Ecolite
E14
В наличност
LED крушка MR16 GU5.3/6W/12V 4000K 55° неутрална бяла
LED, MR16
В наличност
LED Работна флуоресцентна лампа 1xG13/18W/230V IP65
В наличност
LED Димируема крушка CLASSIC G125 E27/4,5W/230V 2600K - Paulmann 28742
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка ECOLINE G45 E27/7W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
LED Крушка E27/4W/230V 6000K
E27, LED
В наличност
LED Крушка PAR20 E27/8W/230V 3000K - Aigostar
E27, LED
В наличност
LED рефлекторна крушка GU5,3/4,9W/12V 3000K - Paulmann 28802
LED, GU5,3, рефлекторни крушки
В наличност
Крушка за абсорбатор T25 E14/40W/230V 2700K
E14
В наличност
Rabalux 79079 - LED Крушка GU10/5W/230V 3000K
GU10, LED
В наличност
LED Димируема крушка GU10/7W/230V 2700K - Paulmann 28753
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка MR16 GU5,3/7W/12V 4200K
LED, GU5,3, MR16
В наличност
Редукция GU10 за гнездо E27
E27, GU10
В наличност
LED Крушка FILAMENT E27/4W/230V 1800K любов - Aigostar
E27, LED
В наличност
LED Димируема крушка T32 E27/4W/230V 1700K - Eglo 11697
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED крушка G9/4,5W/230V 3000K
LED
В наличност
LED Крушка FILAMENT BUMPED VINTAGE ET160 E27/4W/230V 2000K
E27, LED, ретро
В наличност
LED крушка C37 E27/8W/230V 3000K
E27, LED
В наличност
Rabalux 79080 - LED Крушка GU10/5W/230V 4000K
GU10, LED
В наличност
Sinclair - LED Крушка SP GU10/5W/230V 4000K
GU10, LED
В наличност
LED Димируема крушка с огледална сферична капачка E27/6,5W/230V - Paulmann 28679
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Димируема крушка VINTAGE EDISON G125 E27/4W/230V 2700K
E27, LED, ретро
В наличност
Крушка LED GLS COG E-27 3,8W WOJ+14639
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED Крушка FILAMENT E27/4W/230V 1800K щастие - Aigostar
E27, LED
В наличност
LED крушка C37 E27/4W/230V 3000K
E27, LED
В наличност
LED Крушка SOFT AR111 GU10/9W/230V 120° 3000K
GU10, LED
В наличност
LED Крушка VINTAGE E27/4W/230V 1800K
E27, LED
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
