
Grundig - LED RGBW димируема подова лампа LED/6W/230V + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 152.48 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Series | SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp, SIMPLICITY Searchlight, MODERN TL Searchlamp |
| Производител | Searchlight |

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


