
Markslöjd 108054 - Лампион SOBER 1xE27/40W/230V месинг
История на цените
- 3.04.2026 г. - 245,37 € / 479,9 лв.
- 25.04.2025 г. - 245,37 € / 479,9 лв.
- 12.11.2024 г. - 189,64 € / 370,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Markslöjd, който имаме на склад на цена 189.30 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Series | SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd, SOBER Markslöjd |
| Производител | Markslöjd |
Подобни продукти


Nordlux - Лампион CERA 1xE27/60W/230V златист
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Лампион АТЛАНТА, патина, 3xE27
Стъкло

Duolla - Лампион CANNES 1xE27/15W/230V Ø 45 см сребрист/черен
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Подова лампа за външен монтаж тъмно бронз акумулаторна 3-степенна димерна - Keira
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Globo 15698SM - Лампион GORLEY 1xE27/60W/230V златист
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 107742 - Подова лампа EDGAR 2xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Nordlux - Лампион ALTON 1xE27/25W/230V златист
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 43526 - Лампион TOWNSHEND 2xE27/10W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Лампион КРОС, черен, 3xE27
Модерни, LED лампи

ONLI - Лампион BRUCE 1xE27/15W/230V матов хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 108542 - Лампион OZZY 1xE27/40W/230V черен
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Schöner Wohnen 19245-17 - Димируема LED подова лампа BELLIS LED/2,5W/5V IP54 хром
LED лампи
В наличност
LED подова лампа 2xE27/7W/230V 2000K златна
LED лампи, 230V
В наличност
Ideal Lux - LED Лампион DIESIS LED/4,5W/230V CRI 95 златист
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 107741 - Подова лампа EDGAR 2xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Jupiter 1 - JP - Стояща лампа JUPITER 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Jupiter 1511 - IT P - Стояща лампа ITA 2xE27/60W
Ключ за осветление
В наличност
Rabalux 74031 - LED подова лампа с вентилатор 1xE27/16W/230V
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Endon 98935 - Лампион HIGHCLERE 3xE14/40W/230V бял/месинг
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 108558 - Настолна лампа TUBO 1xE14/40W/230V 65 см лъскав хром/прозрачна
В наличност
Лампион РИВИЕРА, черен, абажур Монте Карло Металик, 1xE27

Лампион ФИОРЕ, черен/сив, 3xE27

Globo 15885S - Лампион DALTON 1xE27/10W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Подова лампа месинг с кадифена абажура кафява 50см - Simplo
Метал
В наличностБезплатна доставка
Лампион РИВИЕРА, патина, абажур Монте Карло Мед, 1xE27

Подова лампа месинг с овална кадифена абажура зелена 50см - Simplo
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 74240 - Лампион NARMIN 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Лампион CLIF 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
FARO 29569 - LED Димируем сензорен лампион LOOP LED/6W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Globo 56140-6S - LED Пендел RIHA 6xG9/3,5W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Globo 15698S - Лампион GORLEY 1xE27/60W/230V черен
Ключ за осветление, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
