
Eglo 94946 - Подова лампа SANTANDER 1xE27/60W + LED/2,1W
LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED подова лампа с четяща лампа. Vсяка светлина се управлява отделно чрез превключвател на корпуса на лампата. LED крушка и LED драйвер са включени в комплекта. Диаметър на абажура: 38 см.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Входяща мощност | 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W, 2,1 W/10 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W, 12,1 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1, 1/1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1, 60/2,1 |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Общ светлинен поток | 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Цокъл | E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Series | TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
