
Kanlux 37296- LED Индустриална лампа за таван IPER LED/26W/230V IK10 IP65 ъглов бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с LED диоди Samsung 2835. Механична устойчивост: IK10. IP65 - устойчив на проникване на вода и твърди частици.
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Място | Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж, Градина и пътеки/Баня/Гараж |
| Тип | Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа, Индустриална лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Степен на механична устойчивост | IK10, IK10, IK10, IK10, IK10, IK10, IK10, IK10, IK10, IK10, IK10, IK10 |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Максимална входяща мощност на лампата | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Входяща мощност | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm, 2280 lm |
| Series | IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux, IPER Kanlux |
| Производител | Kanlux |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, метал, 230V
В наличностLED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност