
Telefunken 309602TF - LED RGBW Плафон LED/18W/230V 2700-6500K WiFi
История на цените
- 3.04.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 24.04.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 28.01.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 7.01.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 5.12.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Умен таванен осветител с LED технология. Помага ви да създадете идеалното осветление, което очаквате за конкретната ситуация. Благодарение на режима RGB се създават красиви светлинни ефекти за уютна атмосфера в помещението. Регулиране на яркостта и промяна на цветната температура от топла, релаксираща светлина, през естествена, до студен нюанс на бялото или настройка на собствени светлинни режими. Управление чрез приложението TUYA (съвместимо с iOS и Android). Лесно свързване с приложението – просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Съвместим с Amazon Echo и Google Home. LED технологията ви спестява до 80% от разходите за енергия.
Спецификации
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
|---|---|
| Функция | Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон, Управление чрез телефон/Смарт осветление/Димиране чрез мобилен телефон |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Series | TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner, TELEFUNKEN Briloner |
| Производител | Telefunken |
Подобни продукти


Schöner Wohnen 14595-39 - LED димируемо таванно осветително тяло TAVOLI LED/34W/230V сиво + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux - LED Плафониера ORACLE S LED/53W/230V 2700K Ø 90 см бял
В наличност
Ideal Lux - LED таванно осветително тяло ORACLE SLIM LED/53W/230V 4000K Ø 90 см бяло
В наличност
LED Плафониера LED/18W/230V 3000K 21,4x21,4 см бял
В наличност
Immax NEO 07238L - LED регулируемо таванно осветление CANTO 22W/230V бяло Tuya +
В наличност
Osram - LED таванно осветително тяло CEILING LUXO LED/60W/230V Ø 56 см, сребристо
В наличност
LED Лампа за под кухненски шкаф QTEC LED/9W/230V 30 см бял
В наличност
LED Плафониера LED/6W/230V 6500K 12x12 см бял
В наличност
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
LED Плафониера LED/18W/230V 6500K 21,4x21,4 см бял
В наличност
Briloner 7123-014 - LED плафон FIRE LED/12W/230V 3000K 17x17cm
В наличност
LED таванно осветително тяло CLEO LED/69W/230V 3000K пр. 50 см сиво
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97266 - LED плафон FUEVA 1 LED/25W/230V, бял, кръгъл, 4000K
В наличност
LED регулируем плафон LED/40W/230V 3000-6500K бял + DO
В наличностБезплатна доставка
Eglo 32817 - LED таванно осветително тяло FUEVA LED/21W/230V диаметър 30 см матов хром
В наличност
Fulgur 42365 - LED Плафониера NOMY LED/50W/230V Ø 60 см бял
В наличност
LED Плафониера LED/12W/230V 6500K 16,7x16,7 см бял
В наличност
LED Плафониера LED/6W/230V 4000K 12x12 см бял
В наличност
LED Плафониера LED/6W/230V 3000K 12x12 см бял
В наличност
LED Панел за вграждане OREGA PLUS 120 LED/40W/230V 4000K IP40
В наличност
LED таванен плафон EVORA LED/18W/230V 3000/4000/6000K Ø 22,5 cm бял
В наличност
LED регулируемо таванно осветление VARIO NOVA LED/22/32W/230V Ø41 см IP44 бяло
В наличност
Osram - LED панел за повърхностен монтаж PLANON LED/22W/230V 4000K 30x60 см бял
В наличност
Schöner Wohnen 14594-39 - димируема LED таванна лампа TAVOLI LED/20W/230V сива+с дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED регулируемо осветително тяло POOL SQUARE LED/36W/230V 3000-6000K 40x40 см
В наличност
Brilagi - Димируемо LED таванно осветително тяло FALCON SLIM LED/50W/230V 50x50 cm бяло + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Kanlux 26771 - LED Рамка за вграждане AVAR LED/40W/230V 6000K 59x59 см
В наличност
Kanlux 26778 - LED рамка AVAR LED/32W/230V 4000K UGR<19 59,5x59,5 см
В наличност
Immax NEO 07240L - LED регулируемо таванно осветление CANTO LED/60W/230V Tuya бя
В наличностБезплатна доставка
Eglo 98037 - LED Димируем Панел SALOBRENA 2 LED/25W/230V
В наличност
LED Плафониера NOEMI LED/20W/230V 4000K Ø 50 см златист
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
