
Redo 9453-LED Външна стенна лампа със сензор VINCE 2xLED/3W/230V IP54 антрацит
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно стенно осветително тяло със сензор за движение и сензор за здрач. Автоматично се включва след здрач при засичане на движение. Обхват на сензора: 8 +/- 2 m. Ъгъл на засичане: 120°. Регулируемо време на светене: 10 с - 5 мин.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm, 505 lm |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 °, 40 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Series | OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo, OUT WALL Redo, VINCE Redo |
| Производител | REDO |

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност



Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, мед
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
