
Redo 90197 - Екстериорен аплик TRITON 1xE27/28W/230V IP54 мед
Стенни лампи, мед, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Оригинално стенна осветително тяло от серията Triton. Подходящо за осветление на фасади, веранди, входни врати и тераси. Модерно осветително тяло с висок клас на защита IP54. Изработено от пластмасова основа с опалесциращ дифузер и декоративна решетка. В цвят мед. Съдържа интегриран сензор за движение.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Покритие на повърхността на прожектора | Мед |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Пластмаса |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo, CAGE Redo, OUT WALL Redo, TRITON Redo |
| Производител | REDO |

Стенни лампи, мед, 230V
В наличност
Стенни лампи, бронз, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини
В наличност
Хром, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Хром
В наличност
Е слънчева
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Хром, 230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

