
Точково осветление, луна HADAR R1 1xGU10/10W/230V черна
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 14.50 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico, HADAR Sanico |
| Производител | Polux |

230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, хром
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност


Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, повърхностни светлини, топло бяла светлина
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Мед
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка