
Rabalux 8178 - Стояща лампа REGINA 1xE27/60W/230V
История на цените
- 4.04.2026 г. - 247,93 € / 484,91 лв.
- 1.05.2025 г. - 247,93 € / 484,91 лв.
- 3.12.2024 г. - 186,06 € / 363,9 лв.
- 2.12.2024 г. - 202,42 € / 395,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 160.74 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux, REGINA Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Подобни продукти


Подова лампа месинг с велурен абажур с дизайн на листа и златно покритие - Simplo
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с кадифена абажура кафява 40см - Simplo
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с велурен абажур крокодил 50см - Simplo
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с кадифена абажура кафява 50см - Simplo
Метал
В наличностБезплатна доставка
Лампион САМИ ЕКРЮ - конус ø400/ø250, h=250, патина, 1xE27
Модерни

Searchlight EU62618CC - Подова лампа BELLANO 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с кадифена абажура зелена 40см - Simplo
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Лампа APP966-3F
Метал
В наличност
Eglo 39169 - Стояща лампа BALMES E27/60W
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Redo 02-714 - Лампион FABIOLA 1xE27/42W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с велурен абажур бронз 50см - Simplo
В наличностБезплатна доставка
ONLI - Лампион MAKANI 4xE14/6W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
ONLI - Лампион RUBEN 2xE27/22W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Лампион ARDEN 1xE27/60W/230V черен/бял
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Лампион ARDEN 1xE27/60W/230V черен/златист
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED подова лампа 2xE27/7W/230V 2000K златна
LED лампи, 230V
В наличност
Rabalux 2196 - Лампион ARISTEO 1xE27/40W/230V черен/лъскав хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 43526 - Лампион TOWNSHEND 2xE27/10W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Лампион МАРТИС, черен, 1xE27
LED лампи

Jupiter 1754 - Стояща лампа SOFIA 1xE27/60W/230V
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Markslöjd 107742 - Подова лампа EDGAR 2xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа месинг с кадифена абажура таупо 50см - Simplo
В наличностБезплатна доставка
Nordlux - Лампион CERA 1xE27/60W/230V златист
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 108542 - Лампион OZZY 1xE27/40W/230V черен
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 107929 - Подова лампа CILLA 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ideal Lux - LED Лампион DIESIS LED/4,5W/230V CRI 95 златист
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 108054 - Лампион SOBER 1xE27/40W/230V месинг
230V
В наличностБезплатна доставка
Grundig - LED RGBW димируема подова лампа LED/6W/230V + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
ONLI - Лампион DOROTY 1xE27/22W/230V син/златист
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
ONLI - Лампион BRUCE 1xE27/15W/230V матов хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Лампион ФИОРЕ, черен/сив, 3xE27
Най-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
