
Globo 03609W - Димируем таванен вентилатор HINES LED/10W/230V + дистанционно управление, бял
История на цените
- 2.05.2026 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 1.05.2025 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 30.01.2025 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 27.11.2024 г. - 42,39 € / 82,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванна лампа с вентилатор. Светлината може да се регулира и да променя температурата на цветността от 3000K до 6500K. Мотор на вентилатора: 15W. 4 нива на скорост + обратен ход. Регулируем таймер. Функция за нощна светлина и памет - лампата запомня последната настройка на светлината и се включва отново в същия режим. Всички функции могат да се управляват с помощта на предоставеното дистанционно управление. Ако лампата се управлява с помощта на стенен ключ, ще бъде димируема само стъпково. Вградена икономична LED светлина. Гаранционен срок: 5 години.
Спецификации
| Форма | Кръгъл |
|---|---|
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Тип | Вентилатор за таван с лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 750 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Стил | Класически |
| Ниво на шум | 42 |
| Series | HINES Globo, HINES 2 Globo, VENT ZEVENTI |
| Производител | Globo |
Отзиви
Подобни продукти


Globo 03632W - LED таванна лампа с вентилатор LAFEE LED/18W/230V
В наличност
Умен вентилатор за таван бял 132 см вкл. LED димируем в келвини с дистанционно управление - Sofio
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Sofio
В наличностБезплатна доставка
Плафон Triple-White-Дължина 32 cm
В наличност
Вентилатор за таван бял с дървен принт 96 см с дистанционно управление - Rotar
В наличност
Вентилатор за таван бял 86.7cm вкл. LED димируем с дистанционно управление - Yuki
В наличност
Вентилатор за таван бял със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял с дървен принт 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Joly
В наличност
Вентилатор за таван с LED лампа 2в1 Beper P206VEN650, 40W, 3 скорости, Таймер, Бял
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял с дърво 131,5 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Jerri
В наличностБезплатна доставка
Разопакован: Вентилатор за таван с LED лампа 2в1 Beper P206VEN650, 40W, 3 скорости, Таймер, Бял
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 46.5cm вкл. LED с дистанционно управление - Kees
В наличност
Вентилатор за таван бял 137 см с LED димируем с дистанционно управление - Tak
В наличностБезплатна доставка
Смарт вентилатор за таван бял 59,5 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Deniz
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 130 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Vifte
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - Стенен вентилатор 45W/230V бял + д.у.
В наличност
Външен вентилатор за таван бял с дървен принт 91,3 см вкл. LED димируем с дистанционно управление IP44 - Toledo
В наличност
Вентилатор за таван бял със звезден ефект 47 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Emily
В наличност
Вентилатор за таван бял 48,5 см с LED димируем в Келвин с дистанционно управление - Clemo
В наличност
Стоманен вентилатор за таван 46,5 см с LED и дистанционно управление - Kees
В наличност
Вентилатор за таван бял с дървен принт 132 см с дистанционно управление - Cool
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял с дървен принт 55 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Clima
В наличност
Вентилатор за таван бял 50 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Maddy
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван дървесен принт със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличност
Klarstein Вентилатор за таван Bahama Breeze Smart, роторни перки от масивна дървесина, дистанционно управление + управление с приложение
За изпращане след 2 дни
Вентилатор за таван стоманен 96 см с дистанционно управление - Rotar
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван месинг 55 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Mandy
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 55 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Mandy
В наличностБезплатна доставка
Умен вентилатор за таван бял с дървесен принт 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Cool
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван сребрист със звезден ефект 59 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Clima
В наличност
Вентилатор за таван черен с дървен принт 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Joly
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
