




Размери 60×60 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 7,8 € / 15,26 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Пухкавата, мека и дишаща възглавница от Bonami Essentials е идеалният партньор за добра нощна почивка. Благодарение на антиалергичния пълнеж от микрофибър възглавницата абсорбира перфектно влагата и е лесна за почистване.
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Пълнеж | Полиестер |
|---|---|
| Материал | Полиестер |
| Хипоалергенен | Да |
| Форма | Правоъгълни |
| Видове | Класически |
| Модел | Плътен цвят |
| Плътност на пълнежа | 1042 g/m² |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Тегло | 0.6 kg |
| Дължина | 40 cm |
| Размер на възглавницата | 40x60 |
| Серия | Stitched |
| Качество | Обикновено |
| Състав на пълнежа | 100% полиестер |
| Плътност | 82 g/m² |
| Грижа | Химическо чистене/може да се пере в пералня/не използвайте химическа белина/пране на 60 градуса/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Бял |
| Производител | Bonami Essentials |

42×72 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
Мемори пяна, анатомично, атипичен
За изпращане след 1 ден
42×72 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
Мемори пяна, анатомично, атипичен
За изпращане след 1 ден
50×70 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
43×43 cм, декоративно, полиестер
В наличност
50×70 cм, мемори пяна, пера
За изпращане след 1 ден
50×70 cм, пера, памук
В наличност
60×60 cм, полиестер, полиестер
В наличност
50×70 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
50×12 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
40×60 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
42×72 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
50×60 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
Декоративно, полиестер, полиестер
В наличност
Мемори пяна, анатомично, памук
За изпращане след 1 ден
50×11 cм, мемори пяна, пера
За изпращане след 1 ден
42×72 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
Мемори пяна, анатомично, памук
За изпращане след 1 ден
42×72 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
60×11 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
40×60 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
70×42 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
40×60 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
60×40 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
45×45 cм, декоративно, пера
В наличност
50×30 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
50×70 cм, анатомично, полиестер
За изпращане след 1 ден
75×50 cм, декоративно, полиестер
В наличност
40×60 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
60×40 cм, мемори пяна, полиестер
За изпращане след 1 ден
42×70 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
В наличност

Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
Диаметър
В наличност
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
150×200 cм
В наличност

25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм, височина, диаметър

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
60×30×40 cм, бамбук, с капак
В наличност
Кухненски ръкавици, комплекти, памук
В наличност