
48,95 €52,95 €
95,74 лв.103,56 лв.
Таванна лампа в стил арт деко злато/месинг с LED - Sun
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 98.76 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик, Провинция |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цвят | Бежов |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Старинен/Класически/Винтаж |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | CLASSIC Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи
В наличност
Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Кристал
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, кристал
В наличност

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност

LED лампи, кръгъл
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност