
LED таванно осветително тяло със сензор за движение LED/20W/230V 3000/4000/6500K IP54 бяло
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветително тяло с елегантен дизайн, което ви дава пълен контрол върху осветлението. Благодарение на многобройните функции е идеален избор за всички, които търсят стилно и практично осветление. С помощта на дистанционно управление можете да настроите идеалната атмосфера (включително 2xAAA 1,5V батерии). Осветителното тяло предлага възможност за плавно затъмняване и промяна на цвета на светлината (2700 - 5000 K). Може също така индивидуално да изберете осветяване на ръба, центъра или комбинация от тези светлини. Функция памет - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Вграден енергоспестяващ LED източник.
| Лека форма | Кръгъл |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W |
| Температура на светлината | 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K |
| Общ светлинен поток | 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, VERTIGO Just Light, ASMIN Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt |
| Производител | JUST LIGHT. |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност

Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
