
Top Light - LED Димируем полилей за повърхностен монтаж LED/50W/230V 3000-6500K бял + д.у.
История на цените
- 3.04.2026 г. - 239,74 € / 468,89 лв.
- 25.04.2025 г. - 239,74 € / 468,89 лв.
- 3.10.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 148,73 € / 290,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен LED полилей за повърхностен монтаж. Възможно е да се димира (10-100%) и температурате да се регулира (3000-6500К). Функция памет и режим на нощна лампа. Включено е дистанционно управление.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light, IVA Top Light |
| Производител | TOP LIGHT |
Подобни продукти


LED Лампа за окачен таван GERD LED/6W/230V 3000K
LED лампи, 230V
В наличност
Briloner 3704-016 - LED Димируем плафон RUNA LED/22W/230V бял + д.у.
Модерни, дистанционно управление, кръгъл
В наличност
Mexen Hugo правоъгълно корито SMC 100 x 80 cm, бял камък - 42158010
Пластмаса, комплекти

Briloner 7303-016 - LED Димируем плафон STARRY SKY LED/36W/230V + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Rabalux 71197 - LED Плафониера SHAUN LED/24W/230V 22x22 см бял
LED лампи, 230V
В наличност
Paulmann 79891 - LED/19W Плафон VELORA 230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за окачен таван ATUEL LED/9W/230V 3000K 11,8x11,8 см IP54
LED лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED таванен плафон HERA 2xE27/7,5W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED и дистанционно управление - Liv
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Плафон с дистанционно VOLTA LED/36W/230V
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Philips 32810/31/P0 - LED Димируема лампа CANAVAL LED/18W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED Лампа за окачен таван GERD LED/3W/230V 3000K
LED лампи, 230V
В наличност
Top Light Metal 40B - LED Плафониера LED/36W/230V 40 см бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Paulmann 79890 - LED/13W Плафон VELORA 230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Briloner 7302-016 - LED Димируем плафон STARRY SKY LED/23W/230V + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Kolarz A1306.12.5 - Лампа MOON 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Wofi 11860 - LED Димируем плафон MOLA LED/36W/230V 3000-5500K + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Cottex P351589L - LED таванно осветително тяло ORBIT LED/12W/230V Ø 35 cm
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Brilo - RGBW Димируем плафон STARRY SKY LED/10W/230V + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Briloner 7391-016 - LED Плафониера STARRY SKY LED/22W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Kolarz A1306.13.5 - Лампа MOON 3xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Argon 652 - Лампа за таван ONTARIO 2xE27/15W/230V
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Потолен лампион 1xE27/60W/230V борова дървесина
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 95681 - LED Лампа за таван COMPETA 1 LED/24W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Briloner 7191-016 - LED Лампа SIMPLE LED/12W/230V
Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Briloner 3320-016 - LED Лампа STARRY SKY LED/12W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED Окачена таванна лампа GERE LED/6W/230V 4000K
LED лампи, 230V
В наличност
Globo 48441-50 - LED Димируем плафон RODERICK LED/50W/230V + д.у.
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Плафон бял вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с Dip Switch - Keane
Модерни, LED лампи
В наличност
Rabalux 71207 - LED Плафониера SHAUN LED/7W/230V 12x12 см бял
LED лампи, 230V
В наличност
Плафон 3xE27/60W/230V за таванен монтаж
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
