






Размери 40×80×80 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Масичка за кафе със стъклен плот в естествен цвят 80x80 cm Randolf – Actona
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 80 cм |
| Височина: | 40 cм |
| Форма | Квадратна |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Материал | Стъкло |
| Държава на произход | CN |
| Плътност | 0.8 cm |
| Височина на крачетата | 11.8 cm |
| Капацитет на тежестта | 20 kg |
| Тегло | 34 kg |
| Дължина | 80 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С рафтове |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Декор | Див дъб/мат |
| Материал на масата | МДФ/стъкло |
| Цвят | Безцветен/естествен |
| Производител | Actona |

40×56×90 cм, мат
В наличност
Мат, от дъб
Безплатна доставка
40×47×90 cм, от дъб

40×60×119 cм, мат, от дъб
Предлага се в 2 онлайн магазинa

39×60×130 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Мат, с колела
В наличностБезплатна доставка
43 cм, ⌀ 65 cм, кръгла, мат
В наличност
Модерни, с място за съхранение
За изпращане след 6 дни
40×60×60 cм, квадратен, модерни
В наличност
Кръгла, мат, от дъб
В наличност
Мат, от дъб, дърво

33 cм, ⌀ 70 cм, кръгла, мат
В наличностБезплатна доставка
45×55×110 cм, мат, с колела
В наличност
Кръгла, мат, от дъб

Модерни, мат, с място за съхранение
В наличностБезплатна доставка
45 cм, ⌀ 88 cм, кръгла, мат
В наличност
38 cм, ⌀ 70 cм, кръгла, мат
Безплатна доставка
40 cм, ⌀ 80 cм, кръгла, мат

42×110×65 cм, правоъгълна, от орех
В наличност
45×70×100 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
40 cм, ⌀ 70 cм, кръгла, мат
В наличност
42 cм, ⌀ 90 cм, кръгла, мат

40×55×100 cм, мат, от бор
В наличност
Мат, от дъб
В наличност
45×60×110 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
40×75×75 cм, квадратен, от дъб
В наличност
43×120×60 cм, правоъгълна, от орех
В наличност
43-46×77-116×45-46 cм, овален, ламинат
В наличност
39 cм, ⌀ 78 cм, кръгла, мат
В наличност
45 cм, ⌀ 80 cм, кръгла, мат

Метал
За изпращане след 2 дни
Кръгла, модерни, от орех
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
130×160 cм
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик



40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
