










Размери 130×170 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяло-бежово плетено одеяло 130x170 cm Chunky Marl Knit – Catherine Lansfield
| Ширина: | 130 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
| Цвят | Бежов |
|---|---|
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Тегло | 1.39 kg |
| Размер | 130x170 |
| Дължина | 170 cm |
| Тип одеяло | Плетен |
| Серия | Chunky Marl Knit |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 390 g/m² |
| Грижа | Може да се пере в пералня/подходящ за сушилня/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Catherine Lansfield |

140×200 cм, вълна
В наличност
Вълна

125×150 cм, памук
В наличност
130×160 cм

210×170 cм

Вълна

150×200 cм
В наличност
150×200 cм

200×220 cм
В наличност
130×170 cм, тъкани
В наличност
Микроплюш
В наличност
140×180 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност
160×200 cм

140×200 cм, вълна
В наличност
150×200 cм, микроплюш
В наличност
130×170 cм, от шерпа
В наличност
150×200 cм, микроплюш
В наличност
Ватирани, отопляем
За изпращане след 2 дни
Микроплюш
В наличност
200×240 cм
В наличност

180×220 cм, вълна
В наличност
130×170 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
170×130 cм
В наличност
150×200 cм, микроплюш
В наличност
Вълна
В наличност
130×170 cм

150×200 cм

130×160 cм
В наличност
130×160 cм, памук
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност
240×260 cм
В наличност